Garmin vívofit 4 S/M

79 %
Stars
(17 hodnocení)

Vivofit4 je elegantní fitness náramek pro všechny vyznavače aktivního a zdravého životního stylu všech věkových kategorií, s barevným displejem a výdrží baterie více jak 1 rok. Obsah balení - vívofit4 s bílým řemínkem - návod k použití Popis produktuFitness náramek s barevným displejem a výdrží baterie více jak 1 rok. - barevný displej, skvěle čitelný i na přímém slunci - žádné nabíjení, baterie s výdrží déle jak 1 rok - voděodolný pro sprchování i plavání na hladině - motivuje ke zdravému... Celý popis

Koupit za 1 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vivofit4 je elegantní fitness náramek pro všechny vyznavače aktivního a zdravého životního stylu všech věkových kategorií, s barevným displejem a výdrží baterie více jak 1 rok.

Obsah balení

- vívofit4 s bílým řemínkem

- návod k použití

Popis produktuFitness náramek s barevným displejem a výdrží baterie více jak 1 rok.

- barevný displej, skvěle čitelný i na přímém slunci

- žádné nabíjení, baterie s výdrží déle jak 1 rok

- voděodolný pro sprchování i plavání na hladině

- motivuje ke zdravému pohybu

- počítá kroky, vzdálenost, minuty intenzivní aktivity a spálené kalorie

- monitoruje kvalitu spánku, přes den upozorní na delší neaktivitu

- hodiny, datum, stopky, odpočet, budíčky

- bluetooth párování s mobilním telefonem

- zobrazuje aktuální data o počasí

- funkce "najít můj telefon"

- plánování, ukládání a sdílení aktivit prosřednictvím aplikace Garmin Connect

- uživatelsky přizpůsobitelné vzhledy a zobrazované fráze a výzvy

- snadno vyměnitelné řemínky

Mezi hlavní funkce náramku patří především motivování k zdravému pohybu. Náramek zaznamenává počet kroků a nachozenou vzdálenost a podle toho přizpůsobuje Vaše denní cíle, které byste měli každý den splnit. Tyto cíle si samozřejmě můžete i upravit podle svých potřeb. Dále také ukáže množství spálených kalorií a během celého týdne zaznamenává celkový počet tzv. aktivních minut, nebo-li minut strávených intenzivním pohybem, a také v tomto Vám prozradí, na kolik procent se Vám daří plnit stanové cíle. Náramek Vás rovněž upozorní na dlouhodobější neaktivitu během dne, např. při delším sezením v práci, u počítače apod., a vyzve Vás k pohybu.

Pokud si necháte náramek na zápěstí i v noci během spánku, změří Vám dobu strávenou v hlubokém spánku, v lehkém spánku a aktivitu během noci, kdy se probouzíte. Spolu s celkovým časem a průměrnou dobou týdně strávenou spánkem tak uvidíte, jak kvalitní odpočinek svému tělu dopřáváte.

Data, které náramek nepřetržitě zaznamenává, si můžete jednoduchým způsobem bezdrátově přenést do aplikace v mobilním telefonu a nebo pomocí dodávaného USB kabelu do aplikace ve Vašem počítači, kde je možné si zobrazit dosažené výsledky, porovnání a grafy. Lze zde také vytvořit veřejné výzvy, ke kterým můžete přizvat své přátele a známé a soutěžit s nimi např. o nejvíce nachozených kroků za den (týden, měsíc...) nebo nejvíce spálených kalorií apod. Nově navíc můžete vyzvat kohokoliv z rodiny či známých jednoduše přímo z menu náramku, kdy se Váš vívofit4 bezdrátově spojí s jiným vívofit4 či dětským vívofit junior2 v dosahu (do 10 metrů). Přímo v náramku pak také uvidíte, kdo během časově omezené výzvy nachodil více kroků a zvítězil

Náramek má samozřejmě i funkci klasických hodinek se zobrazením času a data, dalšími funkcemi jsou pak stopky a odpočet. Vzhled hodinek si můžete přizpůsobit různými variantami vzhledů digitalního nebo "analogového" zobrazení času.

Po spárování náramku s Vaším mobilním telefonem Vám vívofit4 zobrazí aktuální počasí a venkovní teplotu (vyžaduje mobilní data nebo přístup k wifi síti) a těm zapomětlivějším, kteří občas zapomenou kam si odložili svůj mobil, jistě přijde vhod funkce "Najít můj telefon", kdy náramek vyšle signál a mobil (pokud je v dosahu) se rozezní akustickou znělkou.

Kolekce: Vivofit
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud