INVENTOR IIS - 3D tiskárna pro snažší stolní 3D tisk.  Snadné ovládání, snadný 3D tisk      Plnobarevný kapacitní dotekem ovládaný displej má okamžité odezvy. Jedním prstem nastavíte nebo zjistíte vše potřebné. Můžete snadno nastavit prostředí 3D tisku a optimální parametry. Displej zobrazuje intuitivními grafické symboly a stav tiskárny. Vše v lehko srozumitelném grafickém vyjádření.  Inventor IIS je vybaven řadou čidel, které okamžitě zvukovým nebo obrazovým vyjádřením upozorní uživatele na případnou... Celý popis

Koupit za 13 874 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

INVENTOR IIS - 3D tiskárna pro snažší stolní 3D tisk. 
Snadné ovládání, snadný 3D tisk     

Plnobarevný kapacitní dotekem ovládaný displej má okamžité odezvy. Jedním prstem nastavíte nebo zjistíte vše potřebné. Můžete snadno nastavit prostředí 3D tisku a optimální parametry. Displej zobrazuje intuitivními grafické symboly a stav tiskárny. Vše v lehko srozumitelném grafickém vyjádření. 
Inventor IIS je vybaven řadou čidel, které okamžitě zvukovým nebo obrazovým vyjádřením upozorní uživatele na případnou a nezbytnou interakci. Otevřela se dvířka stavební komory? Inventor IIS okamžitě reaguje. Pozastaví tisk a nedovolí, aby náhlá změna prostředí výtisk poškodila. Došla zásoba filamentu? Na displeji a přehledném menu můžete po jeho doplnění v tisku pokračovat.
Snadno letmým pohledem zjistíte fáze procesu tiskové úlohy, nebo jste upozorněni, že je něco jinak. Ovládání a průběh 3D tisku je průběžně monitorován a pokud nelze automaticky daný stav vyřešit, je uživatel upozorněn a je mu nabídnuto řešení. Inventor IIS je 3D tiskárna, která spolupracuje s uživatelem. Je to jednoduché, není třeba zvláštních znalostí. 

Nové vlastnosti 

Mimořádně komfortní ovládání, senzory vybavená konstrukce s pokrokovou diagnostikou je doplněná o mnohé další vlastnosti, které významně usnadňují 3D tisk. Dosažení kvalitního a pěkného 3D výtisku s ohledem na prostředí provozu, zajišťuje uzavřená stavební komora vybavená HEPA filtrem. Průběh tiskové úlohy lze sledovat prostřednictvím vestavěné kamery a internetu, např. na mobilním telefonu.

Kompaktní provedení v každém ohledu

Snadné uvedení do provozu - Inventor IIS můžete postavit na běžný stůl a hned zahájit 3D tisk. Nic nikde netrčí, pohybové ústrojí včetně všech vedení kabelů a struny je ukryto vně konstrukce. Také filament je umístěn v zadním vnitřním prostoru tiskárny. 
Tiskové soubory lze přenášet pomocí Wi-Fi (velmi snadné připojení pomocí průvodce přímo na displeji) přímo z počítače. Můžete také využít USB flash disk. Jste-li konzervativní, můžete Inventor IIS připojit pomocí USB kabelu. Přenesené tiskové soubory se ukládají na vnitřní disk Inventor IIS a vy jej můžete kdykoli opakovaně vyvolat přímo z displeje. Kapacita 8GB uchovává historii souborů a po té automaticky odmazává nejstarší soubory. Orientace v seznamu souborů je stejná jako v běžném průzkumníku souborů v počítači.
Vše, co potřebujete, je součástí základního balení a standardních vnitřních vlastností

Příprava souborů pro tisk (slicer) a Cloud

Standardní dodávka zahrnuje software FlashPrint. Lokalizovali jsme jej do českého jazyka. Jeho vlastnosti umožní rychlé nastavení parametrů tiskové úlohy. Pro pokročilejší uživatele nabízí mnoho detailních nastavení profesionálního využití. Velmi přehledný ovládací panel můžete snadno přepnout mezi rychlým a pokročilým nastavením parametrů tisku. Otevřený systém Gcode umožňuje také využít profesionálních SW slicerů – např. Simplify3D. Inventor IIS lze propojit s internetovým nástrojem PolarCloud. Ten nabízí prostor pro ukládání 3D souborů, ovládání Inventor IIS, jeho nastavení a on-line zobrazení obrazu prostřednictvím vestavěné kamery. PolarCloud je nástroj pro on-line komunikaci s vaší 3D tiskárnou Inventor IIS.

Při tisku tichý, velmi tichý, nejtišší tiskárna

Mechanika, převody, soukolí – to vše jakoby v průběhu tisku měnilo akustické zákony. Pohybujeme se v 3D technologiích a 3D tisku mnoho let. Využíváme a dodáváme několik 3D technologií a 3D tiskáren. Inventor IIS je patrně nejtišší zařízení, které známe. Jeho provoz se pohybuje pod úrovní 44 dB (to je výrazně méně než dosahuje běžné denní „ticho“). Nejhlučnější je vlastně jen proud vzduchu, způsobený ventilátorem. Nerozeznáte, kdy 3D tiskárna tiskne a kdy už dotiskla. Inu, není růže bez trnů.

INVENTOR IIS - Ideální zařízení pro

- Školní učebnu - neruší provozem a studenti nemohou negativně ovlivnit její provoz (plně kompaktní a uzavřená stavební komora) 

- Konstruktéra na každý stůl vývojového oddělení

- Domácí a hobby prostředí

Neváhejte! INVENTOR IIS je dobrá volba!
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud