Už nás nebavilo hledat karty vybavení našich postav po stole nebo je skládat do psychedelických tvarů tam, kde zrovna bylo místo. Proto jsme navrhli tyto desky hráče kompatibilní se hrou Gloomhaven a Gloomhaven: Lví chřtán. Nyní se pohodlně vejdeme na stůl a máme i větší přehled. Na deskách jsou počítadla životů a zkušeností i s tematickými ukazateli, slot pro destičku postavy, 2 sloty pro odhozené a zničené karty, drážky pro karty vybavení a předmětů (popř. úkolů). Přední část slouží pro uložení... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Už nás nebavilo hledat karty vybavení našich postav po stole nebo je skládat do psychedelických tvarů tam, kde zrovna bylo místo. Proto jsme navrhli tyto desky hráče kompatibilní se hrou Gloomhaven a Gloomhaven: Lví chřtán. Nyní se pohodlně vejdeme na stůl a máme i větší přehled.

Na deskách jsou počítadla životů a zkušeností i s tematickými ukazateli, slot pro destičku postavy, 2 sloty pro odhozené a zničené karty, drážky pro karty vybavení a předmětů (popř. úkolů). Přední část slouží pro uložení zlata, žetonů postav a stavů.

Větší varianta obsahuje i dva sloty pro karty modifikátorů hráče.

 

Nejedná se o oficiálně licencovaný doplněk. 

Originální komponenty jsou pouze pro ilustraci a nejsou součástí nabídky.
Zobrazit více

Články odjinud