Google Pixel 6

83 %
Stars
(9 hodnocení)

      Smooth Display pro plynulé zobrazení Dotykový OLED displej se plně přizpůsobí vašim potřebám. Vysoká obnovovací frekvence je zárukou krásně čistého a především plynulého zobrazování jakéhokoli obsahu. Režim vysokého jasu zajistí dokonalé zobrazení i na ostrém slunci.       Více barev a více detailů Díky sofistikovaným senzorům fotoaparát zachytí mnohem víc barev, detailů a světla. Vyfotit perfektně ostře i rychle se pohybující objekty už nebude problém. Ultraširokoúhlý objektiv na zadní... Celý popis

Koupit za 15 379 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

 

 

 

Smooth Display pro plynulé zobrazení
Dotykový OLED displej se plně přizpůsobí vašim potřebám. Vysoká obnovovací frekvence je zárukou krásně čistého a především plynulého zobrazování jakéhokoli obsahu. Režim vysokého jasu zajistí dokonalé zobrazení i na ostrém slunci.

 

 

 

Více barev a více detailů
Díky sofistikovaným senzorům fotoaparát zachytí mnohem víc barev, detailů a světla. Vyfotit perfektně ostře i rychle se pohybující objekty už nebude problém. Ultraširokoúhlý objektiv na zadní straně vám umožní zachytit doslova dechberoucí scenérie. Stejně snadno nafotíte autentické portréty, které věrně zachytí i nuance různých odstínů pleti.

 

 

 

Vylaďte fotky na maximum
Pohrajte si s funkcemi a vyzkoušejte třeba funkci Magic Eraser, která odstraní všechny rušivé vlivy, jako jsou třeba cizí lidi či nechtěné předměty. Fotky budou rázem vypadat přesně podle vašich představ. Na detailech zkrátka záleží.

 

 

 

Opravdu výkonný procesor
Díky inovativnímu osmijádrovému procesoru Google Tensor se všechny aplikace načítají rychleji a hraní her je znatelně plynulejší. Navíc je šetrný i k baterii a zajišťuje její větší úsporu i výdrž.

 

 

 

Spolehněte se na Gorilla Glass
Telefon kryje odolné sklo Gorilla Glass, které se pyšní až dvakrát větší odolností proti nežádoucímu poškrábání. Stupeň krytí IP68 telefon ochrání před prachem a nechtěným krátkodobým ponořením do vody.

 

 

 

Celodenní výdrž baterie
Pokud využijete funkci Extreme Battery Saver, telefon vám bude k dispozici až čtyřicet osm hodin. Na padesát procent baterii nabijete za pouhých třicet minut. Využít můžete kabel USB-C nebo i bezdrátové nabíjení.
Zobrazit více

Články odjinud