Smart managed switch Hikvision smart managed switche pomáhají realizovat centrální a vizualizovanou správu všech IP zařízení Hikvision s dokonalou integrací se softwarem Hikvision. Poskytují komplexní možnosti provozu a údržby založené na jednotné topologii. Kromě topologie systému lze také zobrazit a spravovat stav sítě, stav zařízení a upozornění na alarmy, což přispívá k inteligentní správě a vyšší efektivitě provozu. Klíčové vlastnosti Smart managed switch - Správa topologie sítě, zasílání... Celý popis
Koupit za 1 479 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
PoE switch HIKVISION DS-3E1106HP-EI (4+2) Smart managed
Doprava:
69 Kč
1 479 Kč
Koupit za 1 479 Kč
98 %
Hikvision DS-3E1106HP-EI Switch, 6× RJ-45 100Mb/s, 3× PoE+ 802.3af/at, 1× PoE++ 802.3bt, PoE budget 60W, extend mód 10Mb/s do 300m, kov, DC 48V DS-3E1106HP-EI
Doprava:
67 Kč
Skladem
1 452 Kč
Koupit za 1 452 Kč
92 %
Hikvision DS-3E1106HP-EI
Doprava:
79 Kč
Skladem
1 275 Kč
Koupit za 1 275 Kč
100 %
Hikvision DS-3E1106HP-EI Přepínač (DS-3E1106HP-EI)
Doprava:
zdarma
1 229 Kč
Koupit za 1 229 Kč
95 %
Switch Hikvision 4 porty PoE 10/100 Mbps DS-3E1106HP-EI
Doprava:
55 Kč
1 224 Kč
Koupit za 1 224 Kč
Popis
Smart managed switch
Hikvision smart managed switche pomáhají realizovat centrální a vizualizovanou správu všech IP zařízení Hikvision s dokonalou integrací se softwarem Hikvision.
Poskytují komplexní možnosti provozu a údržby založené na jednotné topologii. Kromě topologie systému lze také zobrazit a spravovat stav sítě, stav zařízení a upozornění na alarmy, což přispívá k inteligentní správě a vyšší efektivitě provozu.
Klíčové vlastnosti
Smart managed switch - Správa topologie sítě, zasílání alarmů.
Možno napájet až 4 IP kamery současně, do celkového výkonu 60W
Extend mode - Možnost rozšíření pracovní vzdálenosti až na 300m
2 × 100 Mbps upling port
Ochrana proti přepětí do 6kV
Technické parametry
Počet portů
6
PoE porty
4 × 100 Mbps, Port 1: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt / Porty 2 - 4: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Maximální výkon PoE na jeden port
Port 1: 60 W / Port 2 až 4: 30 W
Celkový výkon na PoE
60 W (napájení až čtyř kamer současně)
Napájení
48 VDC, 1.35 A, napájecí adaptér součástí balení
Spotřeba
až 65 W
Provozní teplota
-10° až 55° C
Rozměry
145 x 25,6 x 68,45 mm
Hikvision smart managed switche pomáhají realizovat centrální a vizualizovanou správu všech IP zařízení Hikvision s dokonalou integrací se softwarem Hikvision.
Poskytují komplexní možnosti provozu a údržby založené na jednotné topologii. Kromě topologie systému lze také zobrazit a spravovat stav sítě, stav zařízení a upozornění na alarmy, což přispívá k inteligentní správě a vyšší efektivitě provozu.
Klíčové vlastnosti
Smart managed switch - Správa topologie sítě, zasílání alarmů.
Možno napájet až 4 IP kamery současně, do celkového výkonu 60W
Extend mode - Možnost rozšíření pracovní vzdálenosti až na 300m
2 × 100 Mbps upling port
Ochrana proti přepětí do 6kV
Technické parametry
Počet portů
6
PoE porty
4 × 100 Mbps, Port 1: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt / Porty 2 - 4: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Maximální výkon PoE na jeden port
Port 1: 60 W / Port 2 až 4: 30 W
Celkový výkon na PoE
60 W (napájení až čtyř kamer současně)
Napájení
48 VDC, 1.35 A, napájecí adaptér součástí balení
Spotřeba
až 65 W
Provozní teplota
-10° až 55° C
Rozměry
145 x 25,6 x 68,45 mm
Parametry
| Výrobce | Hikvision |
| Pro malé firmy | ano |
| Stolní | ano |
| Úroveň správy | se smart správou |
| Vyrovnávací paměť (buffer) | 96 kB |
| Přepínací kapacita | 1.0 Gbps |
| Přepínací vrstva | L2 |
| Hloubka | 7 cm |
| Hmotnost | 220 g |
| Šířka | 15 cm |
| Výška | 3 cm |
| Materiál | kov |
| Bez ventilátoru (fanless) | ano |
| S podporou PoE | ano |
| PoE++ (802.3bt) | ano |
| PoE (802.3af) | ano |
| PoE+ (802.3at) | ano |
| Počet PoE portů | 4 |
| Celkový výkon PoE | 60 W |
| Max. PoE výkon na port | 60 W |
| QoS (Quality of Service) | ano |
| VLAN | ano |
| Počet LAN portů 100 Mb/s | 6 |