Hisense 40A5100F

98 %
Stars
(8 hodnocení)

Popis produktu   40” Hisense 40A5100F Do každého bytu se hodí pořídit TV s dobrým uživatelským standardem, který vám věrně poslouží při sledování seriálů, filmů nebo napínavých sportovních přenosů. Rozměrná velikost úhlopříčky 40 ” spolu s rozlišením Full HD je vhodný pro každého, kdo chce televizi pro skutečně výjimečný požitek z filmů a seriálů. Výrobcem užitá technologie LCD LED za pomoci světelné diody jistí měnitelný odstín bílé až po samé okraje plochy televize. Nejzajímavější rysy: -... Celý popis

Koupit za 5 281 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu

 

40” Hisense 40A5100F

Do každého bytu se hodí pořídit TV s dobrým uživatelským standardem, který vám věrně poslouží při sledování seriálů, filmů nebo napínavých sportovních přenosů. Rozměrná velikost úhlopříčky 40 ” spolu s rozlišením Full HD je vhodný pro každého, kdo chce televizi pro skutečně výjimečný požitek z filmů a seriálů. Výrobcem užitá technologie LCD LED za pomoci světelné diody jistí měnitelný odstín bílé až po samé okraje plochy televize.

Nejzajímavější rysy:

- Televize HISENSE nabídne úhlopříčku 40”

- Full HD rozlišení pro ostrý obraz

- Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem bez kterého brzy nebude možné ladit pozemní televizní vysílání

- Standard VESA uchycení s vyvrtanými závity pro šrouby v rozpětí 100×200 mm k připevnění na držák

DVB-T2 a užitečné funkce 40” Hisense 40A5100F

Pokud spoléháte na klasickou anténu, můžete se spolehnout na dobrou kompatibilitu. Nové tuzemské vysílání DVB-T2 televizor zvládá, není třeba řešit nic dalšího. S DVB-S2 tunerem můžete přijímat satelitní signál, s oblibou využívaný kvůli vysokému pokrytí i množství programů. Jste-li příjemci kabelové televize, pak je možné připojit 40” Hisense 40A5100F pomocí tuneru schovaného pod zkratkou DVB-C. Téměř samozřejmou funkcí televize HISENSE je přehrávání obsahu z externího disku či flash disku skrze USB port. Televize podporuje zvukové formáty Dolby Digital Plus.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud