Hisense 50A6BG

100 %
Stars
(1 hodnocení)

50“ televizor Hisense 50A6BG Ultra tenký, designový a funkcemi nabitý SMART televizor značky Hisense 50a6bg, díky kterému si vychutnáte nejenom sledování filmů, ale i poslech hudby či třeba hraní her! - televizor s 4K rozlišením - HDR10+ - UHD Upscaling - herní režim - Wi-Fi a Bluetooth - OS Vidaa 4K rozlišení 4K Ultra HD má čtyřikrát vyšší rozlišení než běžně dostupné rozlišení Full HD. 4K rozlišení je vysoce detailní rozlišení plné jasných a čistých barev, které jsou 100 % přesné a věrné... Celý popis

Koupit za 8 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

50“ televizor Hisense 50A6BG
Ultra tenký, designový a funkcemi nabitý SMART televizor značky Hisense 50a6bg, díky kterému si vychutnáte nejenom sledování filmů, ale i poslech hudby či třeba hraní her!

- televizor s 4K rozlišením
- HDR10+
- UHD Upscaling
- herní režim
- Wi-Fi a Bluetooth
- OS Vidaa

4K rozlišení
4K Ultra HD má čtyřikrát vyšší rozlišení než běžně dostupné rozlišení Full HD. 4K rozlišení je vysoce detailní rozlišení plné jasných a čistých barev, které jsou 100 % přesné a věrné originálu.
Dokonalý jas přichází s HDR10+
Nalezněte dříve nerozeznatelné detaily ať už v záběru světlé sluneční scény nebo ukryté v temných stínech. Díky technologii HDR10+ bude vše dokonale detailní a jasné.
DTS Studio Sound
Kromě špičkového obrazu se můžete s televizorem rovněž těšit na poutavý a doslova pohlcující vícerozměrný zvuk s technologií DTS Studio Sound.
Vyhrávejte herní bitvy
Televizor není určen jen pro pouhé pasivní sledování filmů, ale lze jej využít jako náhradu za běžný počítačový monitor – a to teprve zažijete, co je to skvělá herní akce! Stačí se jen pohodlně usadit a automatický herní režim s nízkou latencí už se postará o všechno základní nastavení, Vám už pak jenom zbývá vybojovat si cenná herní vítězství.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud