Ochranné tvrzené sklo pro iPhone Hoco A19 je skvělým řešením pro ochranu displeje proti poškrábání. Díky 2,5D zahnutí se dostane až k okrajům a není tak ani poznat, že je na displeji nasazené. Tvrzené sklo na iPhone je přesně vyrobeno na rozměr obrazovky daného telefonu. Nahoře jsou vyřezány otvory na sluchátko a přední kameru. Sklo chrání displej od okraje k okraji. Dokonce je kompatibilní s drtivou většinou dostupných krytů, takže je můžete používat spolu. Ochranné sklo na iPhone je obdařeno... Celý popis

Koupit za 374 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ochranné tvrzené sklo pro iPhone Hoco A19 je skvělým řešením pro ochranu displeje proti poškrábání. Díky 2,5D zahnutí se dostane až k okrajům a není tak ani poznat, že je na displeji nasazené.
Tvrzené sklo na iPhone je přesně vyrobeno na rozměr obrazovky daného telefonu. Nahoře jsou vyřezány otvory na sluchátko a přední kameru. Sklo chrání displej od okraje k okraji. Dokonce je kompatibilní s drtivou většinou dostupných krytů, takže je můžete používat spolu.
Ochranné sklo na iPhone je obdařeno speciální vrstvou proti ulpívání otisků prstů. Je tenké pouhých 0,33 mm a velmi oceníte, že po aplikaci se nebudou tvořit mezi sklem a displejem ošklivé bubliny.
Sklo pro iPhone je zabaleno do krabičky společně s vlhkým hadříkem na odstranění nečistot a hadříkem z mikrovlákna na dokonalé očištění. Aplikace je tak otázkou chvilky. Pokud se vám nepodaří na první pokus sklo přesně vycentrovat, můžete ho odlepit a pokus opakovat.

Parametry:

- 2,5D zaoblení pro dosah až k okrajům

- Vyrobeno z oxidu křemičitého

- Aplikace bez tvoření bublin

- Vrstva proti otiskům prstů

- Tenké 0,33 mm
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud