Ochranné tvrzené sklo pro iPhone X / XS / 11 Pro, chrání celý displej od kraje ke kraji. Ochranné sklo je plně kompatibilní s většinou ochranných krytů. Balení obsahuje: tvrzené sklo, vlhký a suchý hadřík na vyčištění displeje, samolepka na nalepení jemného prachu z displeje. Ochranné tvrzené skloHoco A13 pro iPhone 11 Pro, iPhone XS nebo iPhone X je skvělým řešením pro ochranu displeje proti poškrábání. Anti-Spy technologie navíc zabrání zvědavým pohledům ostatních lidí. Tvrzené sklo na iPhone... Celý popis

Koupit za 484 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ochranné tvrzené sklo pro iPhone X / XS / 11 Pro, chrání celý displej od kraje ke kraji.

Ochranné sklo je plně kompatibilní s většinou ochranných krytů.

Balení obsahuje: tvrzené sklo, vlhký a suchý hadřík na vyčištění displeje, samolepka na nalepení jemného prachu z displeje.

Ochranné tvrzené skloHoco A13 pro iPhone 11 Pro, iPhone XS nebo iPhone X je skvělým řešením pro ochranu displeje proti poškrábání. Anti-Spy technologie navíc zabrání zvědavým pohledům ostatních lidí.
Tvrzené sklo na iPhone XS / X / 11 Pro je přesně vyrobeno na rozměr obrazovky iPhonů. Nahoře jsou vyřezány otvory na sluchátko a přední kameru. Sklo chrání displej od okraje k okraji. Dokonce je kompatibilní s drtivou většinou dostupných krytů, takže je můžete používat spolu.
Ochranné sklo na iPhone XS / X / Pro 11 je obdařeno šikovnou vychytávkou v podobě Anti-Spy ochrany. Ta funguje ve všech směrech a abyste viděli na displej, je potřeba se na telefon dívat zpříma. Jakmile se někdo bude dívat ze strany nebo třeba shora, uvidí jen černou obrazovku.
Sklo pro iPhone je zabaleno do krabičky společně s vlhkým hadříkem na odstranění nečistot a hadříkem z mikrovlákna na dokonalé očištění.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud