Honor 3

90 %
Stars
(1 hodnocení)

Nová generace Wi-Fi je zde. S Wi-Fi 6 můžete očekávat vyšší rychlost sítě, silnější připojení Wi-Fi a širší pokrytí signálem na všech vašich kompatibilních zařízeních. To znamená plynulejší streamování a hraní a stahování rychlostí blesku. Hlavní přednosti S WiFi 6 Podporuje OFDMA, 160 MHz šířku pásma Rychlé zapojení s aplikací Al Life Skvělé připojení Díky zcela nové technologii OFDMA, spárované s dvoujádrovým procesorem Gigahome 1,2 GHz, je HONOR Router 3 schopen spojit signály dohromady a současně... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nová generace Wi-Fi je zde. S Wi-Fi 6 můžete očekávat vyšší rychlost sítě, silnější připojení Wi-Fi a širší pokrytí signálem na všech vašich kompatibilních zařízeních. To znamená plynulejší streamování a hraní a stahování rychlostí blesku.

Hlavní přednosti
S WiFi 6
Podporuje OFDMA, 160 MHz šířku pásma
Rychlé zapojení s aplikací Al Life
Skvělé připojení

Díky zcela nové technologii OFDMA, spárované s dvoujádrovým procesorem Gigahome 1,2 GHz, je HONOR Router 3 schopen spojit signály dohromady a současně je přenášet na více zařízení - až se 4 zařízeními v pásmu 2,4 GHz a až 16 zařízeními na pásmu 5 GHz, což znamená, že můžete streamovat filmy v rozlišení 4K na více zařízeních současně.

Bleskurychlý download
Stáhněte si celý film s Wi-Fi 6 Plus za méně než 10 sekund. HONOR Router 3 vám umožní dosáhnout celkové rychlosti sítě přibližně 3000 Mb / s - 574 Mb / s v pásmu 2,4 GHz a 2402 Mb / s v pásmu 5 GHz, což znamená až třikrát rychlejší Wi-Fi než nabízel předchozí standard Wi-Fi.

Šířka pásma 160 MHz
Pokročilejší šířka pásma 160 MHz umožňuje větší propustnost dat. Čipová sada Wi-Fi na zařízeních HONOR Router 3 a Wi-Fi 6 s podporou HONOR byla přepracována pro vyšší rychlost dosahující až 2,4 Gb / s. Ať už tedy streamujete filmy nebo stahujete soubory, získáte je maximální možnou rychlostí!
Zobrazit více

Články odjinud