Honor X8 6GB/128GB

98 %
Stars
(71 hodnocení)

Exkluzivní design pro komfortní úchop Štíhlé 7,45mm tělo Honoru X8 je výjimečně poutavé s plochými hranami a zaoblenými rohy. Při hmotnosti pouhých 177 g jeho ovládání při sledování videí nebo v zápalu hraní ani nepocítíte. 6,7palcový LCD displej FullView Super úzký rám poskytuje skvělý poměr obrazovky k tělu 93,6 %. Přední fotoaparát je vycentrován pro čistou symetrii a harmonii. Obnovovací frekvence displeje Užijte si hedvábně plynulý vizuální zážitek s obnovovací frekvencí až 90 Hz. Obnovovací... Celý popis

Koupit za 5 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Exkluzivní design pro komfortní úchop
Štíhlé 7,45mm tělo Honoru X8 je výjimečně poutavé s plochými hranami a zaoblenými rohy. Při hmotnosti pouhých 177 g jeho ovládání při sledování videí nebo v zápalu hraní ani nepocítíte.

6,7palcový LCD displej FullView
Super úzký rám poskytuje skvělý poměr obrazovky k tělu 93,6 %. Přední fotoaparát je vycentrován pro čistou symetrii a harmonii.

Obnovovací frekvence displeje
Užijte si hedvábně plynulý vizuální zážitek s obnovovací frekvencí až 90 Hz. Obnovovací frekvence obrazovky je inteligentně nastavena tak, aby vyvážila výkon a spotřebu energie.

Více o barevných variantách
Titanium Silver přináší mlhavou a introspektivní krásu. Ocean Blue vás zavede do hlubokého moře osvětleného paprskem světla. Midnight Black nabízí hluboký, tichý a čistý požitek.

Nabíjení Honor SuperCharge
S Honor SuperCharge přináší 10minutové nabíjení 3 hodiny přehrávání videa. 

Energeticky účinný Snapdragon 680
Honor X8 je poháněný Snapdragonem 680 SoC, který je postavený na 6nm procesu a je rychlý a efektivní.

Honor RAM Turbo
Technologie chytrého rozšíření paměti pozvedává 6GB paměť Honoru X8 o neuvěřitelných 2 GB na ekvivalentní kapacitu 8 GB, takže můžete plynule spouštět více aplikací.

Multifunkční čtyřnásobný fotoaparát
Vyfoťte velkolepost v každém každodenním scénáři s multifunkčním čtyřnásobným fotoaparátem. Pořizujte úžasné snímky s vysokým rozlišením pomocí 64MPx hlavního fotoaparátu. Rozšiřte své obzory pomocí širokoúhlého fotoaparátu.
Zobrazit více

Články odjinud