HP 255 G8 2W1E4EA

88 %
Stars
(3 hodnocení)

Notebook HP 255 G8 je uzpůsoben pro plné pracovní nasazení v kanceláři, v domácnosti a díky odolné konstrukci i na cestách. Všestranný notebook si s přehledem poradí s každodenními pracovními povinnostmi a skvěle poslouží i pro surfování na internetu, sledování filmů a další multimediální vyžití. Pro vysoký výkon využívá tento 15" notebook 4jádrový procesor AMD Ryzen 5 3500U, který spolehlivě uspokojí všechny vaše požadavky. Obrazový výstup pro 15,6" Full HD displej zajistí integrovaná grafická... Celý popis

Koupit za 10 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Notebook HP 255 G8 je uzpůsoben pro plné pracovní nasazení v kanceláři, v domácnosti a díky odolné konstrukci i na cestách. Všestranný notebook si s přehledem poradí s každodenními pracovními povinnostmi a skvěle poslouží i pro surfování na internetu, sledování filmů a další multimediální vyžití.

Pro vysoký výkon využívá tento 15" notebook 4jádrový procesor AMD Ryzen 5
3500U, který spolehlivě uspokojí všechny vaše požadavky. Obrazový výstup pro 15,6" Full HD displej zajistí integrovaná grafická karta AMD Radeon RX Vega 7. Operační paměť DDR4 o velikosti 8 GB vám poskytne dostatek výkonu pro náročné aplikace a multitasking.

Rozšíření operační paměti je možné pouze servisním zásahem. Paměťové sloty nejsou uživatelsky přístupné.

SSD disk o kapacitě 256 GB přináší rychlost při startu aplikací a načítání systému a prostor pro ukládání vašich dat. S operačním systémem Windows 10 máte k dispozici veškeré nástroje pro zvýšení produktivity a spolehlivé funkce pro správu dat a zabezpečení.

Notebook HP 255 G8 je vybaven všemi potřebnými konektory a porty. Pro vysokorychlostní přenosy dat mezi laptopem a externími zařízeními a připojení USB příslušenství jsou k dispozici dva porty USB 3.0, které jsou zpětně kompatibilní s klasickým USB 2.0. Nechybí samozřejmně ani moderní rozhraní USB typu C. Připojte k notebooku monitor, projektor nebo třeba televizi s pomocí HDMI konektoru.

Pro připojení k internetu je notebook vybaven kabelovým LAN rozhraním a bezdrátovým modulem Wi-Fi
nejnovějšího standardu AX neboli Wi-Fi 6. Milovníci bezdrátových myší, sluchátek a dalšího bezkabelového příslušenství jistě ocení bezdrátové rozhraní Bluetooth 4.2.

Hlavní přednosti

- Odolný notebook pro práci v kanceláři i na cestách

- Rychlý start systému a načítání dat z SSD disku

- Všestranná nabídka konektorů včetně moderního USB-C

- Nová generace bezdrátového připojení k internetu Wi-Fi 6

- IPS displej s Full HD rozlišením, antireflexní úpravou a tenkým rámečkem

- Numerická klávesnice pro pohodlné zadávání číselných údajů

- Velký touchpad s podporou chytrých gest

- Snadno přenosný díky hmotnosti pouhých 1,74 kg
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud