Huawei FreeBuds 4

80 %
Stars
(12 hodnocení)

Bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 4 se okamžitě stanou vašimi nejoblíbenějšími. Jedinečně čistý zvuk zbaven veškerých ruchů okolí, úctyhodná výdrž na jedno nabití, perfektně vyladěné basy, ale i kompaktní rozměry pro možnost vzít si je kamkoliv s sebou, to jsou jejich největší přednosti. Sluchátka FreeBuds 4 jsou ergonomicky tvarována pro pohodlný a kvalitní poslech. Díky svému designu perfektně padnou do uší, a vysoce kvalitní 14,3mm dynamické měniče vám zprostředkují krystalicky čistý zvuk... Celý popis

Koupit za 2 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 4 se okamžitě stanou vašimi nejoblíbenějšími.
Jedinečně čistý zvuk zbaven veškerých ruchů okolí, úctyhodná výdrž na jedno nabití, perfektně vyladěné basy, ale i kompaktní rozměry pro možnost vzít si je kamkoliv s sebou, to jsou jejich největší přednosti.
Sluchátka FreeBuds 4 jsou ergonomicky tvarována pro pohodlný a kvalitní poslech. Díky svému designu perfektně padnou do uší, a vysoce kvalitní 14,3mm dynamické měniče vám zprostředkují krystalicky čistý zvuk s mohutnými basy.
Aktivní potlačení hluku se stará o to, abyste si užili perfektní zvuk bez šumu a zvuků z okolí. Unikátní technologie dokáže pomocí způsobu nošení sluchátek a tvaru vašich uší najít režim potlačení okolních ruchů tak, aby zážitek z poslechu byl co nejdokonalejší.
Párování sluchátek FreeBuds 4 s vašim chytrým telefonem nebo tabletem už nemůže být snazší. Při otevření nabíjecího pouzdra stačí jednoduše kliknout na výzvu k automatickému spárování na obrazovce vašeho chytrého zařízení. A co možná také oceníte je to, že sluchátka lze spárovat se dvěma zařízeními současně.
Praktické ovládání přímo na sluchátkách umožní, že už váš telefon nemusíte vytahovat z kapsy nebo kabelky. Dvojitým poklepáním lze přijmout nebo ukončit hovor, přehrát nebo pozastavit skladbu, ale i povolit hlasového asistenta. Hlasitost lze nastavit jen pouhým přejetím po sluchátku nahoru nebo dolů. Odmítnout hovor, aktivovat nebo deaktivovat funkci potlačení hluku lze zase pohodlně jen dlouhým stiskem.
Dopřejte si až 4 hodiny poslechu hudby na jedno nabití, nebo až 22 hodin společně s dobíjecím pouzdrem (při deaktivovaném režimu potlačení hluku). A pokud se do zajímavých podcastů zaposloucháte tak, že se sluchátka vybijí, rychlé dobíjení zajistí, že již po 15 minutách nabíjení si je budete moci vychutnávat dál další 2,5 hodiny.

Vlastnosti
- Hmotnost sluchátka: 4,1 g
- Rozměry nabíjecího pouzdra: 58 x 21,2 mm
- Hmotnost nabíjecího pouzdra: 38 g (bez sluchátek)
- Dynamický měnič: 14,3 mm
- Konektivita: Bluetooth v5.2
- Podpora připojení dvou zařízení současně
- Kodeky: AAC, SBC
- Aktivní potlačení hluku (ANC)
- Kapacita baterie: sluchátko: 30 mAh,
- Kapacita baterie nabíjecího pouzdra 410 mAh
- Doba přehrávání na jedno nabití sluchátek: až 4hodiny (ANC vypnuté)
- Doba přehrávání na jedno nabití sluchátek: až 2,5 hodiny (ANC zapnuté)
- Doba přehrávání s dobíjením v pouzdře: až 22 hodin (ANC vypnuté)
- Doba přehrávání s dobíjením v pouzdře: až 14 hodin (ANC zapnuté)
- Způsob nabíjení: Drátově (USB-C)
- Doba nabíjení: cca 1h (sluchátko), cca 1h (nabíjecí pouzdro)
- Fast charge: 15 minut nabíjení = cca 2,5 hodiny
- Detekce nošení: Ano (IR + kapacitní senzor)
- Odolnost vodě, prachu: IPX4 (sluchátka)

Obsah balení
- Sluchátka
- Nabíjecí pouzdro
- USB-C kabel
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud