Huawei TalkBand B6

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Huawei TalkBand B6 Design Nejen stylový náramek, ale HUAWEI TalkBand B6 také přijímá inovativní design. Po odpojení se hlavní tělo změní na ušlechtilé sluchátko se zakřiveným designem, které poskytuje ergonomické uchycení a pohodlí, takže můžete snadno vyřizovat dlouhé hovory. AMOLED Display HUAWEI TalkBand B6 přichází s 1,53" barevnou obrazovkou AMOLED, kde můžete na první pohled zkontrolovat počasí, zprávy a naléhavá upozornění. Pomocí vícekvadrantového ovládacího prvku uživatelského rozhraní... Celý popis

Koupit za 3 997 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Huawei TalkBand B6

Design

Nejen stylový náramek, ale HUAWEI TalkBand B6 také přijímá inovativní design.

Po odpojení se hlavní tělo změní na ušlechtilé sluchátko se zakřiveným designem, které poskytuje ergonomické uchycení a pohodlí, takže můžete snadno vyřizovat dlouhé hovory.

AMOLED Display

HUAWEI TalkBand B6 přichází s 1,53" barevnou obrazovkou AMOLED, kde můžete na první pohled zkontrolovat počasí, zprávy a naléhavá upozornění.

Pomocí vícekvadrantového ovládacího prvku uživatelského rozhraní můžete také přejet prstem nahoru, dolů, doleva a doprava.

Užijte si pohodlí a svobodu, jak se vám líbí.

Vždy barva pro váš styl

HUAWEI TalkBand B6 se dodává ve 3 variantách pásků s promyšlenými barvami pro různé potřeby.

Fluoroelastomerové pásky nabízejí větší pohodlí a motivaci pro cvičení, zatímco sofistikovaný kožený design doplňuje váš elegantní styl. Můžete si také zvolit titanově šedou pro svůj důstojný kovový lesk.

Inteligentní společník

S HUAWEI TalkBand B6 vám nebudou chybět žádné důležité hovory, když je vaše pásmo správně připojeno k telefonu.

Můžete zkontrolovat ID volajícího, když ho máte na zápěstí, a vyzvednout jej jako sluchátka, abyste mohli pokračovat v hovorech, když jste zaneprázdněni psaním nebo dojížděním.

Stabilní připojení

HUAWEI TalkBand B6 je vybaven čipem Bluetooth 5.2 SoC s nízkou spotřebou energie a využívá pokročilý algoritmus k dosažení plynulé komunikace s menším rušením a větší schopností pronikání přes zeď, takže můžete zůstat připojeni, aniž byste telefon museli vždy držet.

Zdokonalení kvality hlasu

Kombinace potlačení šumu dvou mikrofonů a algoritmu optimalizace zvuku 3A vyvinutého společností Huawei, HUAWEI TalkBand B6 dokáže zachytit váš hlas s pozoruhodnou přesností a nízkou latencí. Identifikuje a snižuje šum na pozadí, aby zajistila kvalitu HD volání, i když jste obklopeni rušnými ulicemi nebo rušnou kanceláří.

Velká baterie a rychlé nabíjení

Díky energeticky efektivnímu zařízení Kirin A1 může HUAWEI TalkBand B6 podporovat až 8 hodin doby hovoru.

Konferenční hovory typu back-to-back již nejsou problémem.

Stačí si odpočinout 10 minut a baterie bude doplněná na 4 hodiny hovoru.

 

Kyslík, nasycení, detekce

HUAWEI TalkBand B6 detekuje saturaci kyslíkem ve vaší krvi, aby lépe zvládl možné zdravotní problémy.

I když tvrdě pracujete ve své kariéře a životě, chrání vás informativními údaji.

Tepová frekvence

Ať už cvičíte nebo spíte, HUAWEI TalkBand B6 sleduje vaši srdeční frekvenci v reálném čase. Pomůže vám nejen analyzovat tréninky a spánkové rutiny, ale také vás upozorní na srdeční frekvenci nad nebo pod normální rozsah.

Monitorování spánku

HUAWEI TruSleep 2.0 důkladně zaznamenává vaše spánkové fáze, a to i při zohlednění sporadických spánků pro lepší analýzu vašeho spánkového skóre.

Díky identifikaci šesti hlavních problémů se spánkem poskytuje komplexní návrhy na zlepšení, takže můžete zůstat na pracovišti energičtí.

Stress Relief Partner

Když je život stresující, musíte si odpočinout.

HUAWEI TalkBand B6 poskytuje dechový trénink s užitečným vedením a vede vás k odpočinku od hektického života s jasnějším a klidnějším stavem mysli.

Připraveno pro zvláštní dny

Buďte více připraveni na speciální dny v měsíci.

HUAWEI TalkBand B6 sleduje data menstruace za účelem zasílání promyšlených připomenutí a pomocí dobře zaznamenaných dat vám pomůže lépe porozumět vašim cyklům.

Dokončete své fitness cíle

HUAWEI TalkBand B6 zaznamenává vaše každodenní kroky od střední po vysokou intenzitu a váš čas ve stoje ve třech jasných kruzích.

Kromě toho, že vás motivuje k utváření správných kondičních návyků, vám také připomíná, abyste příliš dlouho neseděli.

Velké cíle a malé tipy na zdraví, to vás všechny pokryje

Vícenásobná aktivní motivace

Můžete ručně zvolit jeden ze sedmi tréninkových režimů pro záznam srdeční frekvence, spálených kalorií, ujeté vzdálenosti a temp a dalších údajů pro správu vaší fitness rutiny.

HUAWEI TalkBand B6 také dokáže automaticky identifikovat chůzi a běh ve vnitřních / venkovních prostorách8 a sledovat tak každý váš trénink, dokonce i spontánní sprint.

Osobní trenér fitness

HUAWEI TalkBand B6 nejen přesně sleduje vaše data, ale také poskytuje vědecké návrhy.

Díky aplikaci Huawei Health App, která nabízí více než 10 běžeckých kurzů, můžete dosáhnout svých milníků s větší lehkostí a menším rizikem zranění.

Váš promyšlený pomocník

Stačí zvednout zápěstí a pozorný osobní asistent je vždy připraven.

Získejte včasná upozornění ze zpráv SMS, příchozích hovorů, událostí kalendáře a dalších aplikací sociálních médií.

Ovládejte přehrávání hudby nebo pomocí dálkové závěrky pořiďte fotografii.

Užijte si svůj život s větším pohodlím a zábavou.

 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud