- Inteligentní sada žárovek disponuje technologií ZigBee 3.0, která představuje to nejpokrokovější řešení v oblasti chytré domácnosti a je navržena tak, aby byla schopna propojit výhledově všechna zařízení domácí elektroniky do jednoho jednoduše ovladatelného komplexu. - Žárovky lze ovládat pomocí dálkového/nástěnného ovladače (není součástí balení) nebo aplikací IMMAX NEO, která je kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Philips HUE. - Pro využití všech... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

- Inteligentní sada žárovek disponuje technologií ZigBee 3.0, která představuje to nejpokrokovější řešení v oblasti chytré domácnosti a je navržena tak, aby byla schopna propojit výhledově všechna zařízení domácí elektroniky do jednoho jednoduše ovladatelného komplexu.
- Žárovky lze ovládat pomocí dálkového/nástěnného ovladače (není součástí balení) nebo aplikací IMMAX NEO, která je kompatibilní s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant, Philips HUE.
- Pro využití všech funkcí je nutné si pořídit srdce chytré domácnosti SMART BRIDGE + ALARM.
- Žárovky lze plynule stmívat a vybrat si barevnou teplotu teplé barvy v rozmezí 2700K – 3000K. Úhel světelného paprsku činí 36°.
 
Zobrazit více

Články odjinud