Insert pro pořádkumilovné hráče. Pojme základní hru Karak včetně rozšíření Regent. Součástí je zásobník hracích dílků v podobě věže, z kterého se vám budou pohodlně vytahovat během hry. Zásobník hracích podložek pojme 12 kusů, což bude stačit pro většinu vašich výprav. Vše se vám tak pohodlně vejde do originální krabice a v případě, že nastane čas vyrazit do temného podzemí, bude vaše výprava připravena během okamžiku. Tato položka neobsahuje mřížky, žetony života a rozšíření inventáře, ale v insertu... Celý popis

Koupit za 869 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Insert pro pořádkumilovné hráče. Pojme základní hru Karak včetně rozšíření Regent. Součástí je zásobník hracích dílků v podobě věže, z kterého se vám budou pohodlně vytahovat během hry. Zásobník hracích podložek pojme 12 kusů, což bude stačit pro většinu vašich výprav. Vše se vám tak pohodlně vejde do originální krabice a v případě, že nastane čas vyrazit do temného podzemí, bude vaše výprava připravena během okamžiku.

Tato položka neobsahuje mřížky, žetony života a rozšíření inventáře, ale v insertu je možné skladovat hru jak základní, tak i s vylepšenými komponenty.

Materiál: PLA, barevné (šedá)

Nejedná se o oficiálně licencovaný doplněk. 

Originální komponenty jsou pouze pro ilustraci a nejsou součástí nabídky. 

 

 
Zobrazit více

Články odjinud