Vysoce odolné ochranné sklo s dvousměrným filtrem pro ochranu vašeho soukromí. Ochranná skla řady Elite patří mezi aluminiosilikátová skla, která jsou jedinečná zejména vysokým obsahem alkálií. Skla prochází procesem temperování, při kterém se malé alkalické ionty vyměňují za větší, což zvyšuje povrchové napětí skla, díky čemuž je silnější a odolnější vůči poškrábání. Vaše zařízení je maximálně chráněno proti poškrábání, mastnotám a nečistotám. Zesílené a zkosené hrany se pak doslova ztrácí na... Celý popis

Koupit za 309 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vysoce odolné ochranné sklo s dvousměrným filtrem pro ochranu vašeho soukromí. Ochranná skla řady Elite patří mezi aluminiosilikátová skla, která jsou jedinečná zejména vysokým obsahem alkálií. Skla prochází procesem temperování, při kterém se malé alkalické ionty vyměňují za větší, což zvyšuje povrchové napětí skla, díky čemuž je silnější a odolnější vůči poškrábání.

Vaše zařízení je maximálně chráněno proti poškrábání, mastnotám a nečistotám. Zesílené a zkosené hrany se pak doslova ztrácí na displeji.

Kód produktu: 9586000227
Part no.: 200103876
EAN: 840056102439
Zobrazit více

Parametry

Výrobce InvisibleShield
Značka telefonu iPhone

Podobné produkty

Články odjinud