S 3D perem můžete vyrábět prostorové modely pouhým kreslením. 3D pero pro kreativní tvorbu dětí i dospělých - pro zábavu, umění i relaxaci. Nadchne každého, kdo rád kreslí nebo něco nového vytváří.  3D pero je speciální pero, díky němuž můžete vyrábět prostorové modely pouhým kreslením. Z pera vychází proud tekutého ABS plastu, který rychle ztuhne a udrží tak svůj tvar. Můžete kreslit ve vzduchu nebo na jakémkoliv povrchu a své dílo z něj pak odloupnout. Záleží pouze na Vaší fantazii a zručnosti.... Celý popis

Koupit za 1 038 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

S 3D perem můžete vyrábět prostorové modely pouhým kreslením. 3D pero pro kreativní tvorbu dětí i dospělých - pro zábavu, umění i relaxaci. Nadchne každého, kdo rád kreslí nebo něco nového vytváří. 

3D pero je speciální pero, díky němuž můžete vyrábět prostorové modely pouhým kreslením. Z pera vychází proud tekutého ABS plastu, který rychle ztuhne a udrží tak svůj tvar. Můžete kreslit ve vzduchu nebo na jakémkoliv povrchu a své dílo z něj pak odloupnout. Záleží pouze na Vaší fantazii a zručnosti. Snadno vytvoříte cokoliv, co Vás jen napadne - šperky, květiny, modely staveb, dekorace nebo dárky. 3D pero ocení především modeláři i nejrůznější kreativci. 

Sada obsahuje 31 ks PLA strun po 5 m a sadu 50 vzorů.

- napájení: 220-240V; 50-60 Hz; 12A; 2A
- rozměry pera (šířka / výška): 4,5 / 19 cm
- průměr vložky: 1,75 mm
- počet prvků v sadě: 85
- pracovní teplota: 60 - 230 stupňů
- průměr trysky pera: 0,7 mm
- celková délka vláken: 155 m
- délka napájecího kabelu: 100 cm
- hmotnost soupravy s balením: 1,25 kg

V balení:

- 3D pero - pero
- napájení
- 31 vláken - každá po 5 m
- 50 vzorů
Zobrazit více

Články odjinud