HyperX Alloy Origins je kompaktní, robustní klávesnice s vlastními mechanickými spínači HyperX navrženými tak, aby hráčům poskytovala nejlepší kombinaci stylu, výkonu a spolehlivosti. Klávesy disponují odkrytými LED diodami, které vám poskytnou ohromující světelnou podívanou. Hra sní bude jednoduše radost, pro vás i pro vaše okolí. Mechanické spínače HyperX Pevné hliníkové tělo Kompaktní design pro snadné přenášení Odpojitelný USB-C kabel Oslnivé RGB osvětlení s dynamickými efekty Pokročilé přizpůsobení... Celý popis

Koupit za 1 920 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

HyperX Alloy Origins je kompaktní, robustní klávesnice s vlastními mechanickými spínači HyperX navrženými tak, aby hráčům poskytovala nejlepší kombinaci stylu, výkonu a spolehlivosti. Klávesy disponují odkrytými LED diodami, které vám poskytnou ohromující světelnou podívanou. Hra sní bude jednoduše radost, pro vás i pro vaše okolí.
Mechanické spínače HyperX Pevné hliníkové tělo Kompaktní design pro snadné přenášení Odpojitelný USB-C kabel Oslnivé RGB osvětlení s dynamickými efekty Pokročilé přizpůsobení pomocí softwaru HyperX NGENUITY 3 nastavitelné úhly klávesnice Interní paměť pro 3 profily Herní režim, 100% anti-duchové a N-key rollover
Vytvořená, aby něco vydržela Základem klávesnice je pevný a odolný kovový rámeček, do nějž jsou zasazeny jednotlivé klávesy. Celá byla vytvořena s důrazem na odolnost, je připravená dokonce na to, že ji budete přenášet. Kompaktní rozměry a odpojitelný kabel tomu nasvědčují. Vezměte si ji s sebou kamkoliv.
Mechanické spínače HyperX Pokud se chcete naplno ponořit do bitevního pole, budete potřebovat citlivou a spolehlivou klávesnici. A základem takové klávesnice musí být kvalitní spínače. Proto společnost HyperX vytvořila vlastní řadu mechanických spínačů. Spínačů, které jsou maximálně odolné a jejich životnost dosahuje až 80 milionů úhozů.
Ovládací síla 45 g Celková dráha 3,8 mm RGB podsvícení
Nastavte si své barvy LED podsvícení je dělané zvlášť pro každou klávesu, což vám dává prakticky neomezené možnosti. Stačí si nainstalovat software HyperX NGenuity a pak už si můžete pohrát. Vyberete si z 16 milionů barev a necháte svou klávesnici rozsvítit dle vlastních představ. V softwaru nastavíte také makra a přizpůsobíte si herní mód.
Zobrazit více

Články odjinud