Kingston KF426C16BBK2/8

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Popis produktu Kingston Fury Beast Firma Kingston vždy patřila a stále patří mezi přední výrobce a dodavatele paměťových modulů. Díky jejich vysoké kvalitě a spolehlivosti je ve svých modelových řadách používá i mnoho známých výrobců počítačů a jsou používány při testování nových základních desek, grafických karet apod. Paměťové moduly ze série Fury Beast jsou dalším přírůstek do produktové řady DDR4 pamětí. Nabízejí vynikající poměr cena výkon.     Přednosti Fury Beast Léty prověřená kvalita... Celý popis

Koupit za 1 083 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis produktu

Kingston Fury Beast
Firma Kingston vždy patřila a stále patří mezi přední výrobce a dodavatele paměťových modulů. Díky jejich vysoké kvalitě a spolehlivosti je ve svých modelových řadách používá i mnoho známých výrobců počítačů a jsou používány při testování nových základních desek, grafických karet apod. Paměťové moduly ze série Fury Beast jsou dalším přírůstek do produktové řady DDR4 pamětí. Nabízejí vynikající poměr cena výkon.
 

 
Přednosti Fury Beast

Léty prověřená kvalita produktů značky Kingston
Stylový chladič s nízkým profilem
Podpora Intel XMP
Podpora AMD Ryzen
Plug and Play do 2666 MHz

Stylové provedení
Stylový chladič v atraktivním černém provedení, spolehlivě odvádí vyzařované teplo modulu. Má zároveň nízký profil a lze ho tak použít bez omezení s naprostou většinou chladičů procesoru a v sestavách malých formátů.

 
Intel XMP
Inženýři společnosti Kingston předdefinovali profily Intel XMP, aby maximalizovali výkon paměťových modulů. Vám tak stačí vybrat profil v BIOSu a užívat si zvýšeného výkonu.

 
Připraveny pro AMD Ryzen
Pořiďte si paměť, která se hladce integruje s vaším AMD systémem. Vaše sestava tak získá posílený výkon kompatibilních komponent.

 
Plug and Play do 2666 MHz
Operační paměti Fury Beast se dokážou automaticky přetaktovat na frekvenci až 2666 MHz, pokud to dovolí nastavení BIOSu. Frekvence přes tuto hodnotu se u výkonnějších modulů pak v BIOSu snadno nastaví přes profily.

 
Klíčové vlastnosti
Jedná se o kvalitní paměťový modul typu DDR4 ze série Fury Beast s kapacitou 2x 4 GB, určený pro pracovní frekvenci 2666 MHz. Paměť zvládá časování CL16 při napětí 1,2 V. Paměti ze série Fury Beast jsou vybaveny elegantním, nízko-profilovým chladičem. Podporují Intel XMP a jsou kompatibilní s AMD Ryzen sestavami. Výška paměťového modulu činí 34,1 mm.
Zobrazit více

Parametry

Rozdělení dle typu DDR4
Kapacita 8 GB
Výrobce Kingston
CAS latency 16
Podpora korekce chyb žádná
Pracovní frekvence 2666 MHz
Napětí 1.2 V

Podobné produkty

Články odjinud