Krytka na webkameru záslepky notebooků nebo selfie kamer chytrých mobilů 3ks

100 %
Stars
(3 hodnocení)

  Inteligentní příslušenství pro různá mobilní zařízení! Nové záslepky na webkameru notebooku , selfie kameru tabletu nebo smartfónu v originálním balení. Nabídka se vztahuje na 3 kusy krytek balené v elegantním blistru! Díky ultra tenké konstrukci (0,75 mm) není problém se zavřením krytu notebooku.     - Zvyšuje tvoji bezpečnost při práci na síti. - Moderní design. - Povrchová úprava - matná černá. - Umožňuje chránit tvé soukromí - nikdo tě nebude sledovat online. - Účinnost potvrzená... Celý popis

Popis

 

Inteligentní příslušenství pro různá mobilní zařízení! Nové záslepky na webkameru notebooku , selfie kameru tabletu nebo smartfónu v originálním balení.

Nabídka se vztahuje na 3 kusy krytek balené v elegantním blistru! Díky ultra tenké konstrukci (0,75 mm) není problém se zavřením krytu notebooku.

 

 

- Zvyšuje tvoji bezpečnost při práci na síti.

- Moderní design.

- Povrchová úprava - matná černá.

- Umožňuje chránit tvé soukromí - nikdo tě nebude sledovat online.

- Účinnost potvrzená zkušenostmi jiných uživatelů.

- Ochrana proti hackerským útokům, které zachycují obrázky z webkamer notebooků a selfie kamer tabletů i telefonů.

- Vyrobeno z plastu, upevněno samolepicí páskou.

 

 

     

 

Rozměry:

- Otevřený kryt - 26mm x 9mm x ~ 0.8mm

- Uzavřený kryt - 18mm x 9mm x ~ 0.8mm

- Krytka "očka" pro fotoaparát - 5mm x 5mm

 

Bezpečnost při sledování obsahu na internetu je dnes nesmírně důležitou otázkou. Postarej se o své soukromí, nenech se sledovat ostatními! Díky profesionálně vyrobenému a elegantnímu uzávěru se můžeš chránit proti útokům hackerů a zajistit, aby tvoje zařízení vypadalo velmi elegantně.

 

 

 

 

Instalace krytky (záslepky) je velmi jednoduchá - je nalepena na zařízení tenkou lepící páskou, která dokonale přilne k povrchu. Moderní design zajišťuje skvělý vzhled tvojeho notebooku, tabletu nebo smartphonu.

Zakoupením sady 3 krytek získáš schopnost zabezpečit až 3 zařízení najednou!

 

 

 
Zobrazit více

Články odjinud