Pero pro 3D kreslení, umělecký design a kreativní hru. Model 5. generace s OLED displejem, kompaktním designem, velmi nízkou hmotností a USB napájením. 3D pero je výborný nástroj pro kreativní tvorbu, 3D kreslení nebo opravy a lepení vytisknutých 3D modelů. 3D pero RP900A se vyznačuje velmi nízkou hmotností a kompaktním designem. Velmi dobře se drží a díky svým malým rozměrům výborně padne i do malých dětských rukou. Nastavení teploty lze podle zvoleného materiálu upravit v rozmezí od 130 do 230°C.... Celý popis

Koupit za 2 177 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pero pro 3D kreslení, umělecký design a kreativní hru. Model 5. generace s OLED displejem, kompaktním designem, velmi nízkou hmotností a USB napájením.

3D pero je výborný nástroj pro kreativní tvorbu, 3D kreslení nebo opravy a lepení vytisknutých 3D modelů.

3D pero RP900A se vyznačuje velmi nízkou hmotností a kompaktním designem. Velmi dobře se drží a díky svým malým rozměrům výborně padne i do malých dětských rukou. Nastavení teploty lze podle zvoleného materiálu upravit v rozmezí od 130 do 230°C. 

Rychlost posunu tiskové struny můžete měnit podle potřeby v šesti krocích. Rychlost i směr posuvu ovládáte pomocí tlačítek na straně pera. Díky učinnému vnitřnímu chlazení je povrch pera (kromě hrotu) vždy chladný.

Pero je vybaveno vyměnitelným keramickým hrotem o průměru 0,6mm.

Hrot pera může být velmi horký. Nedotýkejte se ho. Nenechávejte s perem pracovat děti bez dozoru.

Specifikace:

Průměr struny: 1,75mm

Průměr hrotu: 0,6mm

Teplota hrotu: plynule nastavitelná od 130 do 230 °C

Tiskový materiál: PLA, ABS, HIPS, PETG, WOOD, ...

Rychlost vytlačování: nastavitelná v šesti krocích

Napájení: DC 5V/2A 10W USB

Rozměry: 168 mm x Ø14 mm

Hmotnost:
Zobrazit více

Články odjinud