Riftové zbraně využívají pokročilou technologii schopnou obejít počítače a štíty díky vytváření ničivých trhlin v časoprostoru přímo v nepřátelských lodích. Ovšem manipulace časoprostoru je zrádná a tyto kanony mohou snadno poškodit i lodě, na kterých jsou umístěny. Eclipse - 2nd Dawn: Rift Cannon přináší nové součástky s mocnými kanony, které mohou selhat a poškodit vaše lodě. Obsah: - 1 vzácná technologie - 1 žeton objevu - 10 součástek - 4 kostky NOVÝ ÚSVIT GALAXIE V celé galaxii už mnoho... Celý popis

Koupit za 389 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Riftové zbraně využívají pokročilou technologii schopnou obejít počítače a štíty díky vytváření ničivých trhlin v časoprostoru přímo v nepřátelských lodích. Ovšem manipulace časoprostoru je zrádná a tyto kanony mohou snadno poškodit i lodě, na kterých jsou umístěny.

Eclipse - 2nd Dawn: Rift Cannon přináší nové součástky s mocnými kanony, které mohou selhat a poškodit vaše lodě.

Obsah:

- 1 vzácná technologie

- 1 žeton objevu

- 10 součástek

- 4 kostky

NOVÝ ÚSVIT GALAXIE

V celé galaxii už mnoho let vládne mír. Po skončení nemilosrdné Terransko-Hegemonické války(30.027 – 33.364) vynaložily galaktické velmoci obrovské úsilí a prostředky, aby se takto hrůzné události už nikdy neopakovaly. Vznikla Galaktická rada, která má za cíl udržet kýžený mír, a za dobu její existence podnikli členové rady mnoho odvážných kroků ve snaze zabránit vyhrocení nepřátelských střetnutí.Přesto v posledních letech narůstá mezi sedmicí nejsilnějších národů napětí a nedůvěra, která se přelévá i do Rady samotné. Stará spojenectví se rozpadají a v zákulisí potají vznikají nové diplomatické dohody. Zdá se, že vojenský konflikt supervelmocí je nevyhnutelný. Zbývá jen zjistit, kdo se stane konečným vítězem.Která frakce povstane jako nemocnější z popela války a povede galaxii pod svojí vlajkou?Stíny mocných civilizací se chystají uvrhnout celou galaxii do temnoty. Nyní je na vás, abyste dovedli svůj lid k vítězství!

Upoutávka hry:

Představení hry:

Ukázka hry:

 
Zobrazit více

Články odjinud