Lenovo Tab P11 ZA7R0092CZ

93 %
Stars
(7 hodnocení)

Lenovo Tab P11, šedá S tabletem Lenovo Tab P11 se můžete vážně věnovat práci, stejně jako si naprosto užívat zábavu při sledování multimédií a hraní her. Přichází totiž jak s vysokým výkonem, který dodává Snapdragon 662, tak je nádherným displejem. Ten na 11 palcích servíruje jemné 2K rozlišení, takže je perfektní třeba i pro editaci videí a fotografií. Když k tomu připočteme čtyři reproduktory s technologiemi Dolby Audio, máme před sebou multimediálního šampiona. Velkou výhodou je navíc rekordní... Celý popis

Koupit za 6 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lenovo Tab P11, šedá
S tabletem Lenovo Tab P11 se můžete vážně věnovat práci, stejně jako si naprosto užívat zábavu při sledování multimédií a hraní her. Přichází totiž jak s vysokým výkonem, který dodává Snapdragon 662, tak je nádherným displejem. Ten na 11 palcích servíruje jemné 2K rozlišení, takže je perfektní třeba i pro editaci videí a fotografií. Když k tomu připočteme čtyři reproduktory s technologiemi Dolby Audio, máme před sebou multimediálního šampiona.
Velkou výhodou je navíc rekordní výdrž dosahující až 15 hodin nebo třeba bohatá paměť se 64 GB. Oceníte stejně tak i rozpoznáváte obličej, takže si můžete být jisti maximálním bezpečím skladovaných dat.

Klíčové vlastnosti:

Nádherný displej s 11 palci a 2K rozlišením
Skvělý výkon Snapdragonu 662
Skvělá paměť 64GB
Nabití výdrže až 15 hodin
Přihlášení pomocí rozpoznání obličeje
Vynikající zvuk čtyř reproduktorů s technologiemi Dolby Audio

11" 2K displej
Jednoznačnou chloubou tohoto tabletu je jeho displej. Na 11 palcích se totiž můžete těšit na nádherné 2K rozlišení i mód Eye Care šetřící oči. Displej navíc zabírá drtivou část přední strany (85 %).

Stereo zvuk
Vychutnáte si i skvělý zvuk prostřednictvím čtyř reproduktorů s technologiemi Dolby Audio!

Vysoký výkon
Snapdragon 662 s osmi jádry a tak dosahujícím 2,0 GHz je garanční výkon i pro náročnější nasazení. Dvojnásobek pak v kombinaci se 4GB operační pamětí pro hladký chod více současně a 64GB prostoru pro vaše data.

Poznání obličeje
Zabezpečené přihlášení do tabletu zajišťuje funkce rozpoznání obličeje. asi se tak obávat, že by se k citlivým datům uvnitř dostal někdo nepovolaný.

Dlouhá výdrž na nabití
Plné nabití zajistí až 15 hodin nepřetržitého používání tabletu. Tab P11 vám tak bude společníkem iv ty nejnáročnější pracovní dny.

Příslušenství ke zvýšení efektivity
Mezi dokoupitelné příslušenství (není součástí balení) patří jak šikovná klávesnice, tak i dotykové pero Lenovo Precision 2. Obojí vám pomůže dosáhnout ještě lepší produktivity.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lenovo
Operační systém Android 10
Velikost paměti 64 GB
Hmotnost 490 g
Typ procesoru Qualcomm Snapdragon 662
Rozlišení zadního fotoaparátu 8 Mpx
Produktová řada Lenovo Tab P11
Úhlopříčka displeje 11 palce
Typ displeje TDDI
Velikost RAM paměti 4 GB
WiFi ano
Bluetooth ano
GPS ano
Slot pro paměťovou kartu ano
USB-C ano
Výdrž baterie 15 hodin
Kapacita baterie 7500 mAh
Zobrazit více parametrů