Lenovo Yoga Smart Tab 10 ZA3V0054CZ

96 %
Stars
(46 hodnocení)

Popis produktu Výkonný tablet v krásném designu, který vás i díky prakticky zabudovanému stojánku překvapí širokými možnostmi používání. Vyniká kvalitním operačním systémem, 10,1” FHD displejem s přirozenými barvami a kvalitním zvukem, který bude např. při sledování filmů všude kolem vás. V domácnosti oceníte funkci Asistent Google, díky kterému můžete hlasem vypínat světla, zapnout hudbu, nebo se třeba zeptat na předpověď počasí. Navíc zařízení disponuje dlouhou výdrží baterie, takže bude skvělým... Celý popis

Popis

Popis produktu

Výkonný tablet v krásném designu, který vás i díky prakticky zabudovanému stojánku překvapí širokými možnostmi používání. Vyniká kvalitním operačním systémem, 10,1” FHD displejem s přirozenými barvami a kvalitním zvukem, který bude např. při sledování filmů všude kolem vás. V domácnosti oceníte funkci Asistent Google, díky kterému můžete hlasem vypínat světla, zapnout hudbu, nebo se třeba zeptat na předpověď počasí. Navíc zařízení disponuje dlouhou výdrží baterie, takže bude skvělým pomocníkem a společníkem také na cestách.
Praktické zpracování se zabudovaným stojánkem
Tělo tabletu je vyrobeno z kvalitního šedého hliníku, které je doplněno o elegantní jemné barevné prvky. Revoluční design se zabudovaným stojánkem typickým pro typ Yoga je velmi praktický a lze ho využít několika způsoby.
Obraz i zvuk, které vás oslní
Ostrý obraz s přirozenými barvami si užijete díky jemnému rozlišení Full HD displeje s IPS technologií pro bezproblémové sledování z různých úhlů pohledu. Navíc je v zařízení redukováno používání modrého světla, které způsobuje únavu očí. Skvělý zvuk pak zajistí výkonné duální Hi-Fi reproduktory JBL s inteligentním zesilovačem a funkcí Dolby Atmos pro nevšední zážitek z poslechu hudby nebo sledování filmů.
Zobrazit více

Články odjinud