LG QP5

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Celkový výkon RMS (W): 320 Konfigurace reprosoustavy: 3.1.2 Subwoofer: Bezdrátový Zvuk: Dolby Atmos Bezdrátové připojení: Bluetooth Tuner: Bez tuneru Přehrávané formáty: AAC; AAC+; FLAC; MP3; OGG; WAV; WMA Typ připojení: Digitální optické; HDMI USB : ANO LAN (Ethernet): NE Dálkové ovládání v balení: ANO Rozměr (cm) (cm): 30 SMART Funkce: ANO Provedení výrobku: černá barva Nejmenší soundbar s technologií Dolby Atmos KLÍČOVÉ VLASTNOSTI Hudební výkon 320 W / zvuk MARIDIAN DOLBY ATMOS... Celý popis

Koupit za 9 379 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Celkový výkon RMS (W): 320

Konfigurace reprosoustavy: 3.1.2

Subwoofer: Bezdrátový

Zvuk: Dolby Atmos

Bezdrátové připojení: Bluetooth

Tuner: Bez tuneru

Přehrávané formáty: AAC; AAC+; FLAC; MP3; OGG; WAV; WMA

Typ připojení: Digitální optické; HDMI

USB : ANO

LAN (Ethernet): NE

Dálkové ovládání v balení: ANO

Rozměr (cm) (cm): 30

SMART Funkce: ANO

Provedení výrobku: černá barva

Nejmenší soundbar s technologií Dolby Atmos

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Hudební výkon 320 W / zvuk MARIDIAN

DOLBY ATMOS / DTS:X / AI Sound Pro

Bezdrátový subwoofer / Bluetooth

Kompatibilní s Dolby Vision

VÝHODY PRO ZÁKAZNÍKA

Výborná zvuková kvalita

Volnost při zapojení subwooferu

Snadné propojení s dalšími zařízeními

Jedinečný elegantní design

Vhodný pro TV o velikosti 40" a větší

Kanály 3.1.2 a Dolby Atmos v kompaktním provedení

Zvuk s kanály 3.1.2 a Dolby Atmos šíří zvuk všude okolo vás. Výsledkem je realističtější zvukový zážitek. Nový model LG Eclair QP5 představuje úplné řešení s výkonným a poutavým zvukem a kompaktnějšími rozměry.

Zřetelný a hlasitý zvuk s menším množstvím vibrací

Kompaktní model LG Eclair QP5 je vybaven obousměrným subwooferem, který při jakékoli hlasitosti minimalizuje vibrace. Výsledkem je zřetelný a vysoce kvalitní zvuk s menším zkreslením, takže si budete moci vychutnávat filmy a hudbu, aniž byste se museli obávat, že budete rušit ostatní.

Hluboké a čisté basy, méně chvění

Obousměrný subwoofer modelu Eclair také minimalizuje vibrace. Vychutnáte si tak stejně mohutné basy jako u Sound Baru plné velikosti, ale při menším chvění reproduktorů.

Vylepšete svůj Sound Bar pomocí procesoru AI televizoru LG

Vylepšený AI procesor 2021 Alpha 9 AI vašemu LG Sound Baru pomáhá vytvářet lepší zvuk. Režim Sound Mode Share Sound Baru umožní, aby využíval výpočetní výkon TV a funkci AI Sound Pro. Díky tomu vše uslyšíte zřetelněji a rovnoměrněji, a to i z různých zdrojů obsahu. Pouze kombinace LG Sound Baru a LG TV vám umožní, abyste si svůj televizor vychutnali na maximum.

S technologií Meridian

Společně tvoříme lepší zvuk

Od roku 1977 nabízí společnost Meridian inovativní, elegantní a vysoce výkonná řešení v oblasti zvuku, která změnila způsob, jakým si lidé vychutnávají hudbu a filmy. Jako průkopník zvuku s vysokým rozlišením a mistr digitálního zpracování signálu (DSP) hraje společnost Meridian zásadní roli ve vývoji a zavádění průkopnických technologií.

Vylepšená funkce AI Sound Pro s modelem LG Eclair

Adaptivní zvuk pomocí vylepšeného algoritmu identifikuje hlasy, efekty a frekvence. Následně pak optimalizuje zvuk podle žánru, abyste si každou scénu lépe vychutnali.

Nekompromisní zvukové připojení

HDMI eARC (Enhanced Audio Return Channel) umožňuje bezeztrátový přenos nekomprimovaných zvukových záznamů 5.1k a 7.1k a dokonce i HBR (High Bit Rate) zvukový záznam, jako je Dolby Atmos® a DTS: X® na kompatibilních TV přijímačích.

Bezproblémová synchronizace obsahu v rozlišení 4K

LG Eclair QP5 poskytuje obsah v rozlišení 4K, včetně HDR a Dolby Vision, minimalizuje ztráty kvality a výkonu pro plně propojený televizní a zvukový zážitek.

Lepší pro planetu

Pomáháme životnímu prostředí, protože k výrobě našich Sound Barů využíváme recyklované plasty, tkaniny a obalové materiály.

Subwoofer s nízkými vibracemi

Model LG Eclair QP5 je vybaven obousměrným subwooferem, který v zájmu bezproblémových filmových večerů minimalizuje vibrace.

Rozměry

Soundbar: 296 x 59 x 126 mm

Subwoofer: 388 x 291 x 185 mm

Vhodný pro TV o velikosti 40" a větší

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 9.300

Výška (cm): 6.00

Šířka (cm): 29.60

Hloubka (cm): 12.60

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 12.000

Výška (cm): 43.50

Šířka (cm): 45.60

Hloubka (cm): 26.60

EAN: 8806091257680

Záruční doba: 24 měsíců

Soundbar 3.1.2 kanálový zvuk, výkon 320 W, Dolby Atmos/DTS:X, AI Sound Pro, Bluetooth, bezdrátový subwoofer, přehrává: AAC/AAC+/FLAC/MP3/OGG/WAV/WMA, USB, HDMI
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud