LG SJ3

90 %
Stars
(49 hodnocení)

SoundBar od společnosti LG SJ3 disponuje výkonem 300 W. Dodáván je s bezdrátovým subwooferem. Potěší zejména moderním designem a možností přehrávání přes Bluetoothi. Velkolepý orchestr nemusí ukousnout značný prostor ve vašem obýváku. Produkt od léty prověřené značky LG koketuje se špičkovým zvukem, který vás obklopí ze všech stran, aniž by bylo nutné mít hromadu reproduktorů. Zajisté oceníte také funkci ASC (Adaptive Sound Control), která automaticky upravuje nastavení zvuku dle obsahu, jenž právě... Celý popis

Koupit za 6 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SoundBar od společnosti LG SJ3 disponuje výkonem 300 W. Dodáván je s bezdrátovým subwooferem. Potěší zejména moderním designem a možností přehrávání přes Bluetoothi.

Velkolepý orchestr nemusí ukousnout značný prostor ve vašem obýváku. Produkt od léty prověřené značky LG koketuje se špičkovým zvukem, který vás obklopí ze všech stran, aniž by bylo nutné mít hromadu reproduktorů. Zajisté oceníte také funkci ASC (Adaptive Sound Control), která automaticky upravuje nastavení zvuku dle obsahu, jenž právě posloucháte.
Klíčové vlastnosti

- Kompaktní audio systém s Dolby Digital vhodný pro moderní TV o velikosti 43" a větší
- Přehrávání modulem Bluetooth 4.0
- Bezdrátový subwoofer pro důrazné basy
- Kompaktní rozměry a moderní design
- Možnost ovládání přes chytrá zařízení
Už žádné omezování
Můžete streamovat média skrze univerzální a moderní Bluetooth 4.0. Síťové připojení uplatníte i pro přehrávání skrze různé online služby nebo dálkové ovládání pomocí chytrých telefonů. Zařízení podporuje hudební formáty LPCM, Dolby Digital, DTS Digital Surround, MP3, WMA.
Kvalitní zvukové podání
Přístroj takové úrovně musí umět své kvality náležitě obhájit ve všech ohledech. Předně podporuje veškeré používané zvukové soubory ve vysokém rozlišení. Dramatičnost zvuku přinesou speciální režimy pro filmy i hudbu. Nebo zdůrazněte basy a rozechvějte vzduch i pohovku atmosférou, k čemuž slouží snadno umístitelný, bezdrátový subwoofer. Naopak pro večerní relax oceníte noční mód. Vychutnejte si vaše oblíbené hudební interprety s tímto moderním a ve všech ohledech výborným Soundbarem. Dokonale padne k moderní TV o velikosti 43" a větší.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud