Logitech Craft – stvořena pro dokonalé kreativní ovládání Logitech Craft je bezdrátová klávesnice, která umožňuje špičkovou úroveň psaní s jedinečným ovládáním. Nezabývejte se maličkostmi, soustřeďte se jen na své nápady a nenechte se ničím rušit! Ovládací kolečko pro maximální efektivitu! Klávesnice Logitech Craft disponuje kreativním ovládacím kolečkem, které okamžitě přispůsobí klávesnici a její funkce aplikaci, kterou zrovna používáte, díky tomu můžete dosahovat při práci nejvyšší možné rychlosti... Celý popis

Koupit za 5 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Logitech Craft – stvořena pro dokonalé kreativní ovládání
Logitech Craft je bezdrátová klávesnice, která umožňuje špičkovou úroveň psaní s jedinečným ovládáním. Nezabývejte se maličkostmi, soustřeďte se jen na své nápady a nenechte se ničím rušit!

Ovládací kolečko pro maximální efektivitu!
Klávesnice Logitech Craft disponuje kreativním ovládacím kolečkem, které okamžitě přispůsobí klávesnici a její funkce aplikaci, kterou zrovna používáte, díky tomu můžete dosahovat při práci nejvyšší možné rychlosti a efektivity ovládání.

Pro super rychlé psaní
Zvýšená stabilita kláves snižuje hlučnost a optimalizuje odezvu, díky čemuž každý stisk ucítíte, avšak neuslyšíte. Kulový profil kláves byl stvořen pro přesnost, a díky prvkům pro navádění prstů se budete na klávesnici snadno orientovat i naslepo – omyl při stisku je tak vyloučen.

Podsvícení, které reaguje…
Klávesnice Logitech Craft disponuje inteligentním podsvícením, které reaguje přímo na vaše prsty a pohyby. Podsvícení je pestrobarevné a klávesnice dokáže regulovat jas podle aktuálních světelných podmínek.

Klávesnice pro fajnšmekry
Logitech Craft není jenom obyčejná klávesnice, je to společník, který bude naslouchat vaším potřebám při práci, serfování na internetu, hraní her i jakékoli jiné činnosti. Logitech Craft se vám dokonale přizpůsobí a už nikdy na ni nedáte dopustit!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Logitech
Lokalizace americká
Podsvícení ano
Typ rozhraní bezdrátové
Apple kompatibilní ano
S numpadem ano
Logitech Unifying ano
Programovatelné klávesy ne
Bluetooth ano
Konektor USB
Zobrazit více parametrů

Články odjinud