Mechanická herní klávesnice G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard Moderní technologie hry v nádherné, velmi tenkým designem. Je plně konfigurovatelný, je vybavený osvětlením LIGHTSYNC RGB a dedikované klávesy G. Navržen pro rozšířené hratelnosti, vybavená v low-profile mechanické spínače GL ve verzích klikającej, základní zóny, a to lineární. Zkuste klávesnice G815 a hrát na vyšší úrovni. VELMI TENKÝ Klávesnice G815 to je být průkopníkem v oblasti inženýrství a designu, je vybaven velmi... Celý popis

Koupit za 2 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Mechanická herní klávesnice G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard
Moderní technologie hry v nádherné, velmi tenkým designem. Je plně konfigurovatelný, je vybavený osvětlením LIGHTSYNC RGB a dedikované klávesy G. Navržen pro rozšířené hratelnosti, vybavená v low-profile mechanické spínače GL ve verzích klikającej, základní zóny, a to lineární. Zkuste klávesnice G815 a hrát na vyšší úrovni.

VELMI TENKÝ
Klávesnice G815 to je být průkopníkem v oblasti inženýrství a designu, je vybaven velmi elegantní, velmi štíhlé tělo bez jakýchkoli kompromisů v oblasti výkonu a nastavení funkcí. Odolná, pohodlná a připravena na zasedání intenzivní hry, klávesnice G815 představuje další generaci mechanických klávesnic pro hraní her.

VYLEPŠENÁ NÍZKOPROFILOVÁ KLÁVESNICE MECHANICKÁ
Získejte rychlost, přesnost a výšku, na polovině výšky tradičních přepínačů. Low-profile mechanické spínače GL přísně testovány, aby splňovat přísné požadavky na pevnost, reakční čas a přesnost. Je nabízen se třemi typy přepínačů:

Klikające GL slyšet kliknutí a zpětná reakce
Pružný GL jemné cvaknutí, které reakci zpětnou vazbu
Lineární GL zcela stabilní práci při stisku klávesy

LIGHTSYNC RGB
Každá z kláves klávesnice G815 lze plně přizpůsobit v rozmezí ~16,8 milionů barev. Můžete vytvářet vlastní animace, nebo si vyberte z přednastavených efektů. Díky technologii LIGHTSYNC podsvícení se přizpůsobí pro hraní her, zvuku nebo obrazovky, aby si více vzrušující zážitek RGB, než kdy jindy. Унифицируйте téma, zlepšit hratelnost a rozšířit svou konfiguraci pro hraní her, a to díky klávesnici.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI KONTROLY
Tenký a elegantní, klávesnice G815 nabízí koncentrované a nádherný pocit, mít k dispozici veškeré funkce, které potřebujete, aby převzít plnou kontrolu jako programovatelné G-klávesy a vestavěné profily. Převést klávesnice G815 v centrum pro správu počítače.

PORT USB PASSTHROUGH
Připojte se a pracujte, více zařízení, aby si pohodlí a rychlost. Další, speciální USB kabel se připojuje USB port tranzit na zadní straně klávesnice, který poskytuje přístup k plnému výkonu zdroje napájení a šířku pásma pro data. Připojte a nabijte zařízení nebo připojte myš a okamžitě zahájit útok na soupeře.

SPECIÁLNÍ TLAČÍTKA PRO OVLÁDÁNÍ MÉDIÍ
Vestavěné tlačítka pro ovládání médií a podsvícením jsou vždy po ruce. Speciální tlačítka umožňují rychle upravit hlasitost, přehrávání/pauza, posun skladeb a videa, stejně jako okamžité vypnutí zvuku.

Logitech G HUB
Software Logitech G HUB poskytuje hráči jedinečnou a jednoduchou kontrolu nad vybavením a hrami. Nastavte osvětlení, vytvářet makra a mnoho dalšího. Hráč může nastavit parametry zařízení pro hraní her, pro každou hru, komunikovat s aplikacemi třetích stran, jako Дискорд a OBSERVATOŘ, nebo nahrávat a sdílet společenství Logitech G uživatelské režimy hry.

Černá US mezinárodní Tactile : 920-008992

EAN: 5099206080812
Záruka: záruka 24 měsíců průměr
Kód dodavatele: 920-008992
Typ: Multimediální
Set s myší: Ne
Připojení: Kabelové
Rozhraní: USB
Podsvícená klávesnice: Ano
Napájení: USB 5V
Délka kabelu: 1.8 m
Barva: Černá
Podporované operační systémy: Windows 10
Rozměry: 475 x 150 x 22 mm
Váha: 1145 g
Ostatní parametry: LIGHTSYNC RGB podsvícení každé klávesy 5 speciálních G-kláves, Speciální tlačítka pro ovládání médií a bezkrawędziowe ovládání hlasitosti
Zobrazit více

Články odjinud