Logitech G915 Lightspeed, GL Linear, US Pokročilé herní technologie a sofistikovaný design, pospolu zabalené do ultratenkého provedení. Klávesnice Logitech G915 Lightspeed je plně přizpůsobitelná, vybavená podsvícením LIGHTSYNC RGB a speciálními klávesami G-key. Je výborná pro vysokorychlostní hraní. Užijte si dokonalý zážitek z hraní s tou to jedinečnou herní klávesnicí i vy! Proč zvolit právě Logitech G915? - Profesionální bezdrátové připojení Lightspeed - Nízkoprofilové mechanické spínače... Celý popis

Koupit za 4 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Logitech G915 Lightspeed, GL Linear, US
Pokročilé herní technologie a sofistikovaný design, pospolu zabalené do ultratenkého provedení. Klávesnice Logitech G915 Lightspeed je plně přizpůsobitelná, vybavená podsvícením LIGHTSYNC RGB a speciálními klávesami G-key. Je výborná pro vysokorychlostní hraní. Užijte si dokonalý zážitek z hraní s tou to jedinečnou herní klávesnicí i vy!

Proč zvolit právě Logitech G915?

- Profesionální bezdrátové připojení Lightspeed
- Nízkoprofilové mechanické spínače
- Ultratenká s celkovou výškou pouhých 22 mm
- Pečlivě zhotovená z prvotřídních materiálů

Bezdrátová technologie, vysoký výkon
G915 se vyznačuje profesionálním bezdrátovým připojením LIGHTSPEED. Díky tomu se může chlubit ultrarychlou bezdrátovou výkonností – 1 ms. Jedná se o stejnou bezdrátovou technologii, na kterou se v soutěžích spoléhají profesionálové e-sportu po celém světě. Bát se nemusíte ani o baterii, klávesnice G915 je plně funkční i po připojení prostřednictvím USB, takže ji můžete nabíjet a souběžně hrát.

- Spolehlivé bezdrátové řešení, které řeší základní problémy s prodlevou, stabilitou a připojením.
- Vyznačuje nízkým zpoždění a spolehlivou výkonností.
- Pfesionální hráči esports spoléhají na technologii LIGHTSPEED každý den a na každém turnaji.

Dokonalé provedení
Konstrukce klávesnice G915 je až nevídaně tenká a lehká, však bez kompromisů v oblasti výkonnosti a počtu funkcí. Nikterak neztrácí ani na elegantnosti a vzhledu. Navíc je pohodlná, pevná a odolná. Vkročit po boku s ní tak můžete do jakékoliv intenzivní herní akce. Gdevětsetpatnáctka započíná novou generaci herních mechanických klávesnic!

- Vrchní kryt z hliníkové slitiny 5052 s ocelí vyztuženou základnou.
- Ovládací kolečko hlasitosti z hliníku je pečlivě odpružené pro špičkovou odezvu a ovládání.
- Tlačítka pro ovládání médií přináší hmatovou odezvu pro snadné a intuitivní ovládání.
- Broušené kovové povrchy a kryty kláves s oleofobní vrstvou minimalizují ulpívání otisků prstů.

Mechanické spínače
G915 je první klávesnice společnosti Logitech, která byla obohacena o vysoce výkonné úzkoprofilové mechanické spínače GL. Jen rychlost, přesnost a výkonnost. Navíc při poloviční výšce oproti tradičním spínačům. To je to, co potřebujete. Spínače GL jsou pečlivě testovány, splňují tak přísné požadavky na citlivost, odolnost a přesnost.

Jemný a plynulý stisk
GL lineární spínače se vyznačují hlavně svým jemným a plynulým stiskem. Lineární aktivace je vhodná pro dvojitý stisk, rychlé stisknutí kláves za sebou a nepřerušený polostisk. GL lineární spínače jsou ideální pro hry typu MMO a akční hry.

- Typ odezvy - plynulá
- Aktivační dráha - 1,5 mm
- Celková dráha - 2,7 mm
- Průměrná síla - 50 gf
- Hmatová síla - není k dispozici
- Životnost - 70 mil. stisknutí

Prozáří váš herní svět
Jednotlivé klávesy klávesnice G915 jsou plně přizpůsobitelné. Vybírat můžtete z palety přibližně 16,8 mil. barev. Vytvářejte vlastní animace nebo si vyberte z předvolených efektů. Díky technologii LIGHTSYNC je podsvícení řízeno hrami, zvukem nebo obsahem obrazovky – výsledkem je ten nejintenzivnější zážitek při využití barevného spektra RGB.

- Pomocí softwaru G Hub si můžete vytvořit prakticky nekonečnou kombinaci světelných a barevných efektů.
- Snadno přepínejte efekty podsvícení a regulujte jas pomocí integrovaných ovládacích prvků.
- Přizpůsobte si a synchronizujte vzhled svého vybavení pomocí LIGHTSYNC RGB.

Další skvělé funkce

- Hodiny nepřerušovaného hraní na jedno nabití – indikátor vás upozorní, když nabití baterie poklesne pod 15%.
- Rychlé dobití - úplné nabití trvá pouhé tři hodiny.
- Připojení k více zařízení - přepínejte mezi vysoce výkonným bezdrátovým připojením LIGHTSPEED prostřednictvím přijímače USB a připojením Bluetooth – snadno a rychle.
- Speciální ovládací prvky pro média –zaručují rychlou regulaci hlasitosti, pozastavení, přehrávání a ztlumení během okamžiku.
- 3 integrované profily - uložte si až tři různé profily do integrované paměti klávesnice.
- Herní režim - deaktivujte všechny klávesy, které mohou přerušit hru nebo odvést vaši pozornost.
- Klávesy G-key - naprogramujte si pět speciálních kláves G-key

Klíčové vlastnosti
Mechanická herní klávesnice s profesionální bezdrátovou technologií LIGHTSPEED a inteligentním podsvícením (16,8 mil. barev). Ultratenké provedení s výškou 22 mm. Vysoce výkonné nízkoprofilové mechanické spínače. Jemný a plynulý stisk, životnost 70 mil. stisknutí, aktivační dráha 1,5 mm, průměrná síla 50 gf. Životnost baterie 30 hodin (jas 100%). Integrovaná paměť - 2 profily podsvícení, 3 profily maker kláves G-key. Bluetooth. 5 speciálních kláves G-key. Speciální ovládací prvky médií a kolečko regulace hlasitosti bez hran.
Zobrazit více

Články odjinud