Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard. Přeměňte libovolný prostor na minimalistický, moderní a víceúčelový s K380 Slim Multi-Device – ultratenkou a designově pokrokovou klávesnicí ideální pro psaní na počítači, smartphonu, tabletu a dalších zařízeních. Je ideálním společníkem pro váš každodenní multitasking. VÁŠ PROSTOR. KDEKOLI. Minimalistická, moderní a přenosná. Útlá a lehká klávesnice K380 Multi-Device je vybavena funkcí Bluetooth®, takže ji můžete využívat pro více zařízení doma, na... Celý popis

Koupit za 1 062 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard. Přeměňte libovolný prostor na minimalistický, moderní a víceúčelový s K380 Slim Multi-Device – ultratenkou a designově pokrokovou klávesnicí ideální pro psaní na počítači, smartphonu, tabletu a dalších zařízeních. Je ideálním společníkem pro váš každodenní multitasking.

VÁŠ PROSTOR. KDEKOLI.
Minimalistická, moderní a přenosná. Útlá a lehká klávesnice K380 Multi-Device je vybavena funkcí Bluetooth®, takže ji můžete využívat pro více zařízení doma, na cestách nebo v oblíbené kavárně. Pište na notebooku, telefonu nebo tabletu a mějte tak svůj prostor jen pro sebe, ať jste kdekoli.

PIŠTE NA ČEMKOLI
Libovolné zařízení, libovolný operační systém. Klávesnici K380 Multi-Device lze připojit ke všem bezdrátovým zařízením Bluetooth podporou externích klávesnic, díky čemuž můžete bez potíží pracovat v systémech Windows®, macOS, iPadOS, Chrome OS™, Android™, iOS a dokonce i Apple TV.

PIŠTE. PŘEPNĚTE POMOCÍ EASY-SWITCH. PIŠTE.
Propojte klávesnici až se třemi zařízeními (i s různými operačními systémy) a přepínejte mezi nimi pouhým stiskem tlačítka. Budete tak moci psát, přepnout a zase pokračovat v psaní.

POHODLNÉ PSANÍ JAKO NA NOTEBOOKU
Všechny klávesy v kompaktním provedení. Díky vysoce kompaktním rozměrům můžete mít myš blíže k sobě, takže nemusíte tolik natahovat ruku a můžete sedět zdravěji a pohodlněji. Nízkoprofilové klávesy s vybráním uchycené technologií Scissor dokonale odpovídají tvaru vašich prstů, díky čemuž umožňují plynulé, tiché a snadno návykové psaní podobně jako na notebooku. Klávesnice se navíc snadno vejde tašky.

Technické parametry
*Výška: 124 mm
*Šířka: 279 mm
*Hloubka: 16 mm
*Hmotnost: 423 g včetně baterií
*Typ připojení: Bluetooth Classic (3.0)
*Bezdrátový dosah: 10 m
*Baterie: 2x AAA
*Životnost baterie: 24 měsíců
*Indikátory (LED): Indikátor baterie, indikátory 3 kanálů Bluetooth
*Layout: Mezinárodní US

Obsah balení
*Klávesnice
*2 baterie velikosti AAA (nainstalované)
*Uživatelská dokumentace
Zobrazit více

Články odjinud