Mascom WIFIN300

70 %
Stars
(1 hodnocení)

Snadné připojení zařízení vybavených LAN konektorem k Wi-Fi síti. Univerzální pro všechna zařízení vybavená LAN konektorem. USB port zařízení zůstává volný pro jiné použití. Odstranění mrtvých zón WiFi pokrytí. Převezme stávající bezdrátový signál 802.11n směrovače nebo přístupového bodu. WiFi signál opakuje a rozšíří na delší vzdálenost. Snadná instalace pomocí tlačítka WPS. Převezme nastavení stávající bezdrátové sítě. Pokročilé nastavení pomocí softwarového průvodce. Kompaktní design "Wal_Plug"... Celý popis

Koupit za 518 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Snadné připojení zařízení vybavených LAN konektorem k Wi-Fi síti. Univerzální pro všechna zařízení vybavená LAN konektorem. USB port zařízení zůstává volný pro jiné použití. Odstranění mrtvých zón WiFi pokrytí. Převezme stávající bezdrátový signál 802.11n směrovače nebo přístupového bodu. WiFi signál opakuje a rozšíří na delší vzdálenost.

Snadná instalace pomocí tlačítka WPS. Převezme nastavení stávající bezdrátové sítě. Pokročilé nastavení pomocí softwarového průvodce. Kompaktní design "Wal_Plug" pro pohodlné umístění. Přenosný, pro domácnost i na cesty.

Parametry a specifikace:

2x integrovaná anténa poskytuje přenosovou rychlost až 300 Mbps
Technologie stability pro zabránění konfliktů kanálů
Podpora IEEE 802.11n a IEEE 802.11b/g
Podpora zabezpečení 64/128 bit, WEP, WPA/WPA2
Zobrazit více

Články odjinud