Mega Net 2,4x1,8 m

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Strávíte s dětmi více času běháním pro míč za branku než samotnou hrou? Pak je pro tím pravým řešením Mega Net od Anglické firmy Quickplay. Mega Net je možné použít jako ochrannou síť za vaší stávající brankou nebo připevněním oranžové pásky na Mega Net vytvoříte obrys branky o velikosti 182x121 cm. Unikátní a přitom lehký design umožňuje vytvoření vašeho hřiště kdekoliv a to během 2 minut. Po hře Mega Net snadno uložíte do dodávané tašky a vaše zahrada zůstane uklizená. Součástí dodávky jsou kotvící... Celý popis

Koupit za 3 870 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Strávíte s dětmi více času běháním pro míč za branku než samotnou hrou? Pak je pro tím pravým řešením Mega Net od Anglické firmy Quickplay. Mega Net je možné použít jako ochrannou síť za vaší stávající brankou nebo připevněním oranžové pásky na Mega Net vytvoříte obrys branky o velikosti 182x121 cm.
Unikátní a přitom lehký design umožňuje vytvoření vašeho hřiště kdekoliv a to během 2 minut. Po hře Mega Net snadno uložíte do dodávané tašky a vaše zahrada zůstane uklizená.
Součástí dodávky jsou kotvící prvky ve tvaru "U". Pro povrchy, kde není možné použít kotvičky, je možné dokoupit zátěžové pytle na písek. Mega Net není určena pro dlouhodobé ponechávání ve venkovním prostředí.
Hlavní výhody sítě Mega Net:- zastavuje míče, které netrefí branku- samostatnému hráči vrací míč- sestavení a složení do 2 minut- díly spojeny elastickou gumou- odolná konstrukce- přepravní taška- bezuzlová síť
Vlastnosti:váha: 9,2 kgcelkové vnější rozměry: 244x183 cmrozměry obrysu branky: 182x121 cmrozměry balení: 92x21x16 cm
Dostupnost: skladem (odesíláme službou Geis)
Zobrazit více

Články odjinud