Microsoft Xbox One 500GB

90 %
Stars
(127 hodnocení)

Konzole Xbox One poskytuje perfektně vyvážený výkon. Kromě revoluční architektury v sobě Xbox One spojuje procesor, grafický procesor a paměť ESRAM – jako kdybyste v obývacím pokoji měli superpočítač. Syrový výkon však neznamená nic bez odpovídající rychlosti. Xbox One proto svůj výkon využívá efektivněji a přináší tak neuvěřitelnou rychlost, s jakou jste se dosud nesetkali. Zábava nové generace   Nová generace herní konzole přináší možnosti zábavy, jaké tu ještě nebyly. Inovativním technologiím... Celý popis

Popis

Konzole Xbox One poskytuje perfektně vyvážený výkon. Kromě revoluční architektury v sobě Xbox One spojuje procesor, grafický procesor a paměť ESRAM – jako kdybyste v obývacím pokoji měli superpočítač. Syrový výkon však neznamená nic bez odpovídající rychlosti. Xbox One proto svůj výkon využívá efektivněji a přináší tak neuvěřitelnou rychlost, s jakou jste se dosud nesetkali.

Zábava nové generace
 
Nová generace herní konzole přináší možnosti zábavy, jaké tu ještě nebyly. Inovativním technologiím může konkurovat snad jen velice nečekaný, ale přesto nadmíru podařený design. Poprvé v historii je možné okamžitě přepínat mezi hrami a multimediální zábavou. Vítá vás Xbox One.


Jak budu konzoli ovládat?
 
Bezdrátovým ovladačem, který obdržíte v balení, nebo pouze svým tělem před pohybovým senzorem Kinect (není součástí balení)..Oživení a výrazné vylepšení zajišťuje více než 40 technických a návrhářských inovací. 
Ovládací zařízení je navrženo v souladu s novým Kinectem. Díky tomu jsou obě komponenty automaticky propojeny za účelem lepšího herního zážitku.


Budu moci hrát online s přáteli?

Budete a nejen to. Online hraní a navíc přístup k veškerému obsahu zajišťuje služba Xbox Live. Je libo živé hry, které běží i bez vaší přítomnosti? Nebo snad pomocí aplikace Game DVR sdílet svoje nejlepší herní okamžiky? Propracovaný systém výsledků (achievements) pokrývá všechny možné i nemožné oblasti a soupeření s kamarády tak nabírá na obrátkách. 


Nabitá herní mašina
8jádrový procesor x86 umožňuje snadno a rychle přepínat mezi hrami a oblíbenými zábavnými aplikacemi. 8 GB paměť RAM a 500GB pevný disk vám zajistí spoustu místa na hry, demoverze, filmy, aplikace, hudbu a další obsah. Díky přehrávači Blu-ray můžete sledovat filmy a hrát hry v ohromujícím vysokém rozlišení.

Jedinečná architektura

Konzole Xbox One byla navržena jako nejpokročilejší herní konzole všech dob a nejlepší zábavní konzole. Zapomeňte na přepínání vstupů, když se chcete dívat na televizi nebo si zahrát hru. Nyní můžete spouštět obrovské množství aplikací spolu s hrami, aniž by se snížil výkon konzole. Snadno a rychle můžete přepínat mezi hrami, televizními pořady, hudbou a aplikacemi.Rozdělení obrazovky, nikoli vašeho času
Chtěli jste si někdy povídat s přítelem na Skypu a zároveň sledovat sportovní utkání? Pomocí funkce Snap (Přichycení) se můžete věnovat oběma činnostem zároveň.
Špičkový herní výkon


Konzole Xbox One poskytuje perfektně vyvážený výkon. Kromě revoluční architektury v sobě Xbox One spojuje procesor, grafický procesor a paměť ESRAM – jako kdybyste v obývacím pokoji měli superpočítač. Syrový výkon však neznamená nic bez odpovídající rychlosti. Xbox One proto svůj výkon využívá efektivněji a přináší tak neuvěřitelnou rychlost, s jakou jste se dosud nesetkali.


Nová generace Xbox LIVE

Skype

Funkce videohovorů v aplikaci Skype v plném vysokém rozlišení 1080p (HD) je speciálně upravena pro Xbox One. Vůbec poprvé a pouze na konzoli Xbox One je možné vést skupinový videochat až čtyř uživatelů na obrazovce televize.2 Svolejte videochat na Skypu s přáteli nebo členy rodiny a klidně si současně vedle připněte další aplikaci. – Potřeba Kinect senzor
 
Hra více hráčůVychutnejte si inteligentnější, rychlejší a intuitivnější hraní ve více hráčích s rozšířenou podporou hry mezi přáteli bez nutnosti čekat ve virtuálních herních místnostech. Funkce Smart Match pak umožňuje vytváření her a zápasů, které přesně odpovídají vašim preferencím.


Rozšířený systém herního skóre

Nový systém herního skóre ve službě Xbox Live nabízí širší možnosti jeho navyšování. Dostupné jsou mj. nové úkoly na čas. Váš profil a v potu tváře získané skóre hráče si rovněž můžete přenést z konzole Xbox 360.


Funkce Smart Match

Čekání na začátek hry si můžete na konzoli Xbox One zkrátit sledováním filmů, chatováním pomocí aplikace Skype nebo fanděním u sportovních přenosů. Na konzoli Xbox je velmi důležitá vaše uživatelská reputace v rámci služby Xbox Live. Funce Smart Match vám pomůže nalézt ideálního soupeře ke hře na základě vašich dovedností, herního stylu a jazykových nastavení. Hraní ve více hráčích online je tak mnohem propracovanější.
Záznam průběhu hry a jeho nahrávání

Tato funkce umožňuje pořizovat a ukládat záznamy vrcholných a velkolepých momentů v průběhu hraní. Pomocí výkonných nástrojů pro střih a sdílení v aplikaci Upload Studio je možné vytvářet skvělá videa pro přátele a členy komunity. Potřeba Kinect senzor

Živé hry 

(Living Games). Během připojení ke službě Xbox Live se hry mění podle toho, jak je hráči hrají. Můžete si tak zahrát i proti „stínové postavě“ svých přátel. Proměnlivé živé světy se rozšiřují a vylepšují v závislosti na tom, jak moc hrajete. Hry se také neustále aktualizují podle momentálního dění – mohou se v nich například objevit reálné události nebo, typicky u sportovních titulů, promítnout nejnovější statistiky.

Xbox SmartGlass

Zapněte si chytrý telefon nebo tablet jako druhou obrazovku, která inteligentně reaguje na dění na konzoli Xbox One. Získáte tím další možnost interakce s hrami, televizními pořady, filmy, hudbou, sportovními přenosy a aplikacemi. Na dosud nejširším spektru různých zařízení můžete využívat dotykovou obrazovku k ovládání, přerušování nebo posunování filmů, nebo surfování na webu pomocí gest přímo na obrazovce televizoru.   
        
                                                           Aplikace

Xbox One disponuje bohatou nabídkou aplikací, jejichž stahování můžete ovládat jen svým hlasem. Oblíbené aplikace je možné připnout na hlavní obrazovku a okamžitě do nich vstupovat, či opouštět je, dokonce jde mít je vedle sebe a dělat dvě věci najednou! Potřeba Kinect senzor.
Web na obrazovce televize

V aplikaci Internet Explorer pro Xbox One můžete brouzdat na webu. Pomocí senzoru Kinect a hlasového ovládání máte možnost jednoduše procházet oblíbené stránky.2 Nebo pomocí aplikace Xbox SmartGlass a pohybů prstů na dotykovém displeji tabletu nebo chytrého telefonu určujte, co se objeví na největší obrazovce ve vaší domácnosti. Potřeba Kinect senzor.

Připínání

Díky funkci připínání můžete dělat dvě věci najednou. Sledujte, co si lidé právě povídají třeba o vašem oblíbeném pořadu a současně brouzdejte na internetu. Poslouchejte hudbu a přitom se bavte u nové hry. Můžete prostě přecházet od jednoho k druhému, aniž to pocítíte na výkonu konzole.TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Procesor
Typ: AMD Jaguar
Architektura: 8 jader, 8 vláken
Frekvence: 1,6 GHz
L2 Cache: 2x 2 MB
Výrobní technologie: 28 nm

Operační paměť
Velikost: 8 GB DDR3
Frekvence: 2133 MHz
256bitová sběrnice
Propustnost: 68,3 GB/s

Pevný disk
Kapacita: 500 GB

Grafická karta
Typ: AMD Graphics Core Next
Frekvence: 800 MHz
Vlastní paměť: 32 MB eSRAM
Propustnost: 102 GB/s
Počet stream procesorů: 768
Výkon: 1,23 TFLOPS

Video
Rozlišení HDTV: 480p, 720p, 1080p, 1080i
Maximální rozlišení: 4K

Rozhraní
1x HDMI Out
1x HDMI In
3x USB 3.0 (1x levá strana, 2x vzadu)
1x S/PDIF
1x Kinect port
1x RJ-45
1x IR přijímač

Bezdrátové rozhraní
Wi-Fi 802.11 b/g/n s podporou Wi-Fi Direct
2,4 a 5 GHz

Optická mechanika
Blu-ray

Zabezpečení
Kensington Lock

Provedení
Barva: černá
Rozměry: 263 x 80 x 343 mm

Dodávané příslušenství
Bezdrátový ovladač
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud