MikroTik RBFTC11

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Media konvertor se SFP slotem. Díky slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Velkou předností je podpora PoE napájení ve standardu 802.3af/at a venkovní provedení. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou Media konvertor se SFP slotem. Díky slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Velkou předností je podpora PoE napájení ve standardu 802.3af/at a venkovní provedení. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí... Celý popis

Koupit za 923 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Media konvertor se SFP slotem. Díky slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Velkou předností je podpora PoE napájení ve standardu 802.3af/at a venkovní provedení.


Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou Media konvertor se SFP slotem. Díky slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Velkou předností je podpora PoE napájení ve standardu 802.3af/at a venkovní provedení.


Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Díky umístění do voděodolného case a podpoře PoE napájení po UTP kabelu, navíc ve standardu 802.3af/at, je ideální pro venkovní instalace. Převodník se pak hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.


Technické parametry:


Přenosová rychlost až (Mbps) 1 Gbps
Hmotnost (kg) 0,3
Konektor SFP, RJ45
Napájení min (PoE) (V) 12
Napájení max (PoE) (V) 57
Provozní teplota min (°C) -40
Zobrazit více

Články odjinud