MSI adaptér 65W N122MA

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Nová nabíječka na notebook MSI (např. Apache Pro, Bravo, Creator, Leopard, Raider atd.). Nabíječky slouží k napájení notebooku MSI a zároveň k dobíjení jeho baterie. Liší se mezi sebou zejména konektorem a parametry. Naše nabíječky mají zabudovaný feritový filtr, ochranu proti přehřátí, ochranu proti přepětí a zároveň splňují standardy FCC, CE a RoHS. Níže najdete informace, které Vám pomohou s výběrem správné nabíječky na Váš notebook MSI. Pokud si nejste jisti, zda je nabíječka s Vaším modelem... Celý popis

Koupit za 439 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nová nabíječka na notebook MSI (např. Apache Pro, Bravo, Creator, Leopard, Raider atd.). Nabíječky slouží k napájení notebooku MSI a zároveň k dobíjení jeho baterie. Liší se mezi sebou zejména konektorem a parametry. Naše nabíječky mají zabudovaný feritový filtr, ochranu proti přehřátí, ochranu proti přepětí a zároveň splňují standardy FCC, CE a RoHS. Níže najdete informace, které Vám pomohou s výběrem správné nabíječky na Váš notebook MSI. Pokud si nejste jisti, zda je nabíječka s Vaším modelem notebooku kompatibilní, kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme s výběrem.

Jak postupovat při výběru správné nabíječky na notebook MSI?
 Konektor - zjistíme vnější a vnitřní diameter konektoru na nabíječce MSI. V popisu produktu je uváděn v mm. První údaj je vnější diameter a druhý údaj je vnitřní diameter.

 Výkon - zjistíme ze štítku na nabíječce, jaký má nabíječka na notebook MSI výstup (output) nebo ze štítku na spodní straně notebooku, jaký má notebook vstup (input). Napětí (V) musí byt totožné. Elektrický proud (A) může být na nové nabíječce stejný nebo vyšší. Výkon (W) je násobek napětí a proudu.

 Kabel do zásuvky - síťový (napájecí) kabel je kabel, který jde z elektrické zásuvky do nabíječky na notebook MSI. Podle síťového kabelu rozlišujeme 3 typy nabíječek:
- 3-pinový (s uzemněním, kompatibilní s našimi nabíječkami)
- 2-pinový (bez uzemnění, méně bezpečný).
- Bez síťového kabelu - nabíječka se připojuje přímo do elektrické zásuvky.
Zobrazit více

Články odjinud