MSI B560M PRO-VDH WIFI

100 %
Stars
(1 hodnocení)

MSI B560M PRO-VDH WIFI Společnost MSI přínáší na trh svou vysoce výkonnou základní desku série PRO. Ta pomáhá uživatelům pracovat chytřeji, dodáním efektivního a produktivního zážitku. Poskytující stabilní funkčnost a vysokou kvalitu sestavení, PRO série základních desek nabízí nejen optimalizaci pro profesionální pracovní postupy, ale také méně řešení problémů a delší životnost. B560M PRO-VDH WIFI nabízí celou řadu uživatelsky přívětivých funkcí. Od PCIe 4.0 rozhraní, přes podporu zapojení M.2... Celý popis

Koupit za 3 331 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

MSI B560M PRO-VDH WIFI
Společnost MSI přínáší na trh svou vysoce výkonnou základní desku série PRO. Ta pomáhá uživatelům pracovat chytřeji, dodáním efektivního a produktivního zážitku. Poskytující stabilní funkčnost a vysokou kvalitu sestavení, PRO série základních desek nabízí nejen optimalizaci pro profesionální pracovní postupy, ale také méně řešení problémů a delší životnost. B560M PRO-VDH WIFI nabízí celou řadu uživatelsky přívětivých funkcí. Od PCIe 4.0 rozhraní, přes podporu zapojení M.2 SSD, po zabudovanou 2,5G LAN a modul poskytující Wi-Fi 6E a Bluetooth 5.2. Čipset B560 je určen pro 10. a především 11. generaci procesorů Intel.

Bezdrátový modul
Deska je vybavena bezdrátovým modulem, který poskytuje Wi-Fi 6E (802.11ax). Ta podporuje ultra rychlá připojení, vylepšené kapacity a lepší výkon v rušném bezdrátovém prostředí. Poskytuje tak vynikající online herní zážitky. Spárujte vaší desku s Wi-Fi 6 routery, abyste zažili plný síťový potenciál Wi-Fi 6E.

PCIe 4.0
Procesory Intel Core 11. generace jsou vybaveny podporou pro PCIe 4.0 rozhraní, které poskytuje dvojnásobnou šířkou pásma oproti rozhraní PCIe 3.0. Získáte tak super rychlé rozhraní, které si hravě poradí s vysokou zátěží. Ať už se jedná o grafickou kartu, či jinou rozšiřující kartu.
Zobrazit více

Články odjinud