MSI Gaming Optix AG321CQR

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Klíčové vlastnosti MSI Optix AG321CQR 31,5" prohnutá obrazovka s tenkým bezrámečkovým VA panelem Velmi ysoké rozlišení displeje obrazovky (QHD 2560×1440) S velmi rychlou obnovovací frekvencí 165 Hz Nízká doba odezvy 1 ms RGB podsvícení díky MSI Mystic Light, noční režim Night Vision Technologie AMD FreeSync Premium pro plynulý pohyb Filtr modrého světla Low Blue Light a technologie zabraňující trhání obrazu Anti-Flicker Pro pravé pařmeny Úchvatný širokoúhlý monitor MSI Optix AG321CQR je určený... Celý popis

Koupit za 9 561 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Klíčové vlastnosti MSI Optix AG321CQR

31,5" prohnutá obrazovka s tenkým bezrámečkovým VA panelem
Velmi ysoké rozlišení displeje obrazovky (QHD 2560×1440)
S velmi rychlou obnovovací frekvencí 165 Hz
Nízká doba odezvy 1 ms
RGB podsvícení díky MSI Mystic Light, noční režim Night Vision
Technologie AMD FreeSync Premium pro plynulý pohyb
Filtr modrého světla Low Blue Light a technologie zabraňující trhání obrazu Anti-Flicker

Pro pravé pařmeny
Úchvatný širokoúhlý monitor MSI Optix AG321CQR je určený pro nejlepší zážitky ze hry. Disponuje několika technologiemi, díky nimž již nehrozí žádné latence. Velmi dobré, dokonce přímo skvělé rozlišení, je jen bonusem. Nechybí například technologie Anti-Flicker nebo filtr modrého světla Low Blue Light. Posadíte-li se před zakřivený herní monitor MSI Gaming Optix AG321CQR, budete si připadat součástí toho, co se na monitoru děje a tak se ocitnete přímo v nitru samotného virtuálního zážitku, který se tím stane daleko osobnější a poutavější.

Ten nejplynulejší pohyb, který si můžete dopřát
Zažijte perfektně plynulý pohyb na vašem monitoru MSI Optix AG321CQR díky integrované podpoře technologie AMD FreeSync Premium. Již nikdy více vás nebudou obtěžovat otravné trhání a nepřetržité sekání obrazu při hraní těch nejnáročnějších scénách her. Monitor zaujme obnovovací frekvencí 165 Hz, která je ve srovnání s obdobnými produkty několikanásobná. Díky tomu můžete dát definitivně sbohem rozmazávání pohybu a zadrhávání obrazu. Vaši hru si každopádně užijete bez jakéhokoliv zpoždění. Potvrzuje to velmi rychlá doba odezvy 1 ms.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud