MSI Gaming Optix G273QPF

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Herní monitor MSI Gaming Optix G273QPF vás vtáhne do hry Pokud jste zapálenými hráči, pak je herní monitor MSI Gaming Optix G273QPF stvořený právě pro vás. Díky skvělému zobrazení a rapid IPS panelu vás vtáhne do hry a hned tak nepustí. Zážitek ještě umocní rychlá odezva a skvělá obnovovací frekvence. Oceníte i bohaté možnosti nastavení polohy monitoru. Dokonalý obraz Herní monitor MSI Gaming Optix G273QPF je vybaven rapid IPS panelem o úhlopříčce 27 palců, který přináší dokonalý nezkreslený obraz... Celý popis

Koupit za 8 541 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Herní monitor MSI Gaming Optix G273QPF vás vtáhne do hry
Pokud jste zapálenými hráči, pak je herní monitor MSI Gaming Optix G273QPF stvořený právě pro vás. Díky skvělému zobrazení a rapid IPS panelu vás vtáhne do hry a hned tak nepustí. Zážitek ještě umocní rychlá odezva a skvělá obnovovací frekvence. Oceníte i bohaté možnosti nastavení polohy monitoru.

Dokonalý obraz
Herní monitor MSI Gaming Optix G273QPF je vybaven rapid IPS panelem o úhlopříčce 27 palců, který přináší dokonalý nezkreslený obraz plný detailů a barev a ihned vás vtáhne do děje. Díky WQHD rozlišení 2560 x 1440 pixelů objevíte ve vašich herních titulech mnoho nových detailů a posunete prožitek z hraní na novou úroveň. Optimalizace barev a jasu obrazu je též samozřejmostí.

Vítězství na dosah
Díky krátkému času odezvy 1 ms budete před vašimi soupeři ve hře vždy o krok napřed. V kombinaci se skvělou plynulostí obrazu, kterou zajišťuje obnovovací frekvence 165 Hz, budete mít vítězství na dosah ruky. Pokud hrajete rychlé, dynamické hry, kde je vše neustále v pohybu, oceníte herní mód, který zajistí ještě plynulejší zobrazení.

Pohodlný v každé situaci
Herní monitor MSI Gaming Optix G273QPF disponuje širokou škálou nastavení polohy. Regulací výšky, náklonu i stranového otočení si můžete monitor přizpůsobit tak, abyste se cítili vždy pohodlně. V kombinaci s flicker free technologií a minimem škodlivého modrého světla vyzařovaného monitorem dosáhnete ideálních podmínek pro dlouhodobé hraní bez únavy očí i těla.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud