MSI Gaming Optix G27CQ4

96 %
Stars
(4 hodnocení)

MSI Optix G27CQ4 Prohnutý herní monitor G27CQ4 etablované značky MSI je výrobkem, který vás vtáhne do hry. Zakřivení 1 500R je vhodné pro velkou škálu aplikací a her. Monitory Optix jsou vybaveny panelem VA LED s obnovovací frekvencí 165 Hz + 1 ms, který má největší výhodu v rychle se pohybujících herních žánrech, jako jsou střílečky z pohledu první osoby, závodní simulace, strategie v reálném čase a sport. Tyto typy her vyžadují velmi rychlé a přesné pohyby, které vás díky ultra vysoké obnovovací... Celý popis

Koupit za 6 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

MSI Optix G27CQ4
Prohnutý herní monitor G27CQ4 etablované značky MSI je výrobkem, který vás vtáhne do hry. Zakřivení 1 500R je vhodné pro velkou škálu aplikací a her. Monitory Optix jsou vybaveny panelem VA LED s obnovovací frekvencí 165 Hz + 1 ms, který má největší výhodu v rychle se pohybujících herních žánrech, jako jsou střílečky z pohledu první osoby, závodní simulace, strategie v reálném čase a sport. Tyto typy her vyžadují velmi rychlé a přesné pohyby, které vás díky ultra vysoké obnovovací frekvenci a rychlé době odezvy dostanou před vaši konkurenci.

Prohnutí 1 500R
Optix nabízí ergonomické zakřivení 1 500R. Právě díky němu je nejlepší možnou volbou pro hraní i práci, protože zajistí, že se budete soustředit jen a pouze na to důležité.

WQHD rozlišení
Luxusní porci detailů si užijete díky nasazení WQHD rozlišení (2560 × 1440 px) na 27 palcích při poměru stran 16 : 9. Zásluhou toho si vychutnáte při hraní více detailů, ale také monitor usnadní multitasking.

165Hz technologie
Díky 165Hz obnovovací frekvenci a odezvě 1 ms si naplno užijete každou hru naprosto bez záseků.

AMD AdaptiveSync
Dokonale plynulému zážitku z hraní napomáhá také technologie AMD AdaptiveSync, která synchronizuje frekvenci monitoru s podporovanými grafickými kartami.

MSI Anti-Flicker
Technologie MSI Anti-Flicker redukuje neviditelné blikání monitoru, které zatěžuje vaše oči, a zajišťuje tak větší komfort.

Redukce modrého světla
MSI optimalizovalo obrazovku tak, aby redukovala vyzařování nežádoucího modrého světla a vy se cítili i po hodinách hraní odpočatí.

Široké pozorovací úhly
Zásluhou VA panelu se můžete těšit na skvělé pozorovací úhly a věrný obraz i při pohledu z úhlu.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud