Ať už si doma stavíte herní počítač tzv. od nuly či upgradujete svůj stávající, výkonná grafická karta je rozhodně jeden z nejdůležitějších komponentů, který v něm nesmí chybět. Tým Počítárny má pro Vás jeden tip. Co takhle vyzkoušet MSI Nvidia Geforce GTX 1650 Ventus XS 4G OC?   ERROR: An iframe should be displayed here but your browser version does not support iframes. Please update your browser to its most recent version and try again.   KLÍČOVÉ VLASTNOSTI A POUŽITÉ TECHNOLOGIE   - Chladicí... Celý popis

Koupit za 5 400 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ať už si doma stavíte herní počítač tzv. od nuly či upgradujete svůj stávající, výkonná grafická karta je rozhodně jeden z nejdůležitějších komponentů, který v něm nesmí chybět. Tým Počítárny má pro Vás jeden tip. Co takhle vyzkoušet MSI Nvidia Geforce GTX 1650 Ventus XS 4G OC?
 

ERROR:
An iframe should be displayed here but your browser version does not support iframes. Please update your browser to its most recent version and try again.

 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI A POUŽITÉ TECHNOLOGIE

 

- Chladicí systém složen ze dvou ventilátorů TORX 2.0 s dvojitým kuličkovým ložiskem - Výsledkem je snížené tření, plynulejší rotace ventilátoru, delší životnost, vyšší účinnost chlazení a stabilnější chod grafické karty.

- Služba MSI Afterburner pro snadné přetaktování a plnou kontrolu nad grafickou kartou.

- Patentovaná technologie G-Sync, která má za úkol synchronizovat obnovovací frekvenci grafické karty a monitoru a eliminovat tak nepříjemné trhání obrazu.

- Výkonný fotografický režim Nvidia Ansel, který Vám umožní kdykoliv zachytit a sdílet své herní zážitky.
Zobrazit více

Články odjinud