MSI Katana GF66 11UD-410CZ

93 %
Stars
(1 hodnocení)

Gamingová mašina pro každého hráče Stylový, výkonný a lehký 15.6" notebook v kovovém šasi, to je MSI Katana GF66. Kombinuje v sobě pokročilé technologie, stejně jako výkonné komponenty v podobě procesoru Intel Core 11. generace a grafiky NVDIA GeForce RTX 3050 Ti. Oblíbené hry si můžete užívat kdykoliv a kdekoliv s herním notebookem MSI Katana GF66. Chladný i při velkém zatížení Účinné chlazení a lepší průtok vzduchu dodává notebooku exkluzivní technologie MSI Cooler Boost 5. Díky speciální teplovodivé... Celý popis

Koupit za 25 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Gamingová mašina pro každého hráče
Stylový, výkonný a lehký 15.6" notebook v kovovém šasi, to je MSI Katana GF66. Kombinuje v sobě pokročilé technologie, stejně jako výkonné komponenty v podobě procesoru Intel Core 11. generace a grafiky NVDIA GeForce RTX 3050 Ti. Oblíbené hry si můžete užívat kdykoliv a kdekoliv s herním notebookem MSI Katana GF66.

Chladný i při velkém zatížení
Účinné chlazení a lepší průtok vzduchu dodává notebooku exkluzivní technologie MSI Cooler Boost 5. Díky speciální teplovodivé pastě MSI je nyní chlazení Cooler Boost 5 ještě účinnější a zajistí maximální výkon i při náročných hrách.
Využívá rozšířené heat-pipe trubice a 2 okruhy chlazení, po jednom pro procesor a grafiku. Tepelné trubice odvádí efektivně a rychle vyzářené teplo ven z těla notebooku.

Pokročilé zvukové technologie
V případě notebooků MSI řady Katana GF66 nechybí technologie pro precizní zvukový výstup. K dispozici máte špičkové zvukové technologie Nahimic 3D surround, které zajistí zvukový výstup té nejvyšší kvality a prostorovým zvukem vás vtáhnou do akce.
S podporou Hi-Resolution Audio můžete poslouchat zvuk tak, jak byl vytvořen. Ponořte se do znění hudby a užijte si prvotřídní kvalitu zvuku s rozlišením až 192KHz/24bit.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud