MSI MP242

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Profesionální monitor MSI PRO MP242P Profesionální monitor MSI PRO MP242P oceníte jak pro práci, tak pro studium. Jste nuceni trávít u počítače dlouhé hodiny? Pak si určitě zasloužíte pořídit monitor, který je šetrný k očím, dá se ergonomicky nastavit, nabídne vestavěné reproduktory a bohaté možnosti připojení. Unavené oči jsou minulostí Technologií Flicker-Free v dnešní době disponuje spousta dobrých monitorů. Zamezuje škodlivému blikání, kvůli němuž jsou pak oči unavené. Také princip Low Blue... Celý popis

Koupit za 3 216 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Profesionální monitor MSI PRO MP242P
Profesionální monitor MSI PRO MP242P oceníte jak pro práci, tak pro studium. Jste nuceni trávít u počítače dlouhé hodiny? Pak si určitě zasloužíte pořídit monitor, který je šetrný k očím, dá se ergonomicky nastavit, nabídne vestavěné reproduktory a bohaté možnosti připojení.

Unavené oči jsou minulostí
Technologií Flicker-Free v dnešní době disponuje spousta dobrých monitorů. Zamezuje škodlivému blikání, kvůli němuž jsou pak oči unavené. Také princip Low Blue Light snižuje únavu zraku. Jedná se o eliminaci modrého světla. Monitor jednoduše pečuje o váš zrak v každém ohledu.

Užijte si domácí kino
Monitor je jako dělaný pro multimediální využití. Kromě špičkového obrazu totiž nabídne i velmi kvalitní zvuk, který umocní váš audiovizuální zážitek. Monitor je vybaven dvěma kvalitními reproduktory pro sledování filmu, poslech kvalitní hudby i účast na online výuce.

Dokonale ergonomický
Trávíte-li u monitoru dlouhé hodiny, je důležité si ho správně nastavit. U monitoru MSI PRO MP242P je to perfektně možné, protože se dá přizpůsobit jeho výška, otočení, nahnutí i sklon. Pozorovací úhly IPS panelu jsou přitom vynikající, barvy uvidíte jasně z každého pohledu.

MSI Display Kit pro nastavení monitoru
MSI poskytuje k monitoru také software MSI Display Kit. Pomocí toho si můžete nastavit třeba zobrazovací mód pro hru nebo sledování filmu. Umožňuje nastavit také barvu podsvícení, rozdělení monitoru na dvě poloviny nebo řadu dalších parametrů. Svůj monitor si prostě přizpůsobíte.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud