Společnost MSI přináší na trh svou grafickou kartu Radeon RX 6500 XT MECH 2X 4G, poháněnou AMD RDNA 2 architekturou, vybavenou Infinity Cache a 4 GB dedikované GDDR6 paměti. Je vytvořena pro dodání výkonu, potřebného pro 1080p hraní. MSI Dragon Center Exkluzivní software Dragon Center společnosti MSI vám pomůže dostat co nejvíce z vašich MSI produktů. Monitorujte, upravujte a optimalizujte v reálném čase pomocí pár kliknutí. Živé zobrazení AMR Radeon RX 6000 série grafických karet vás vtáhne... Celý popis

Koupit za 6 415 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Společnost MSI přináší na trh svou grafickou kartu Radeon RX 6500 XT MECH 2X 4G, poháněnou AMD RDNA 2 architekturou, vybavenou Infinity Cache a 4 GB dedikované GDDR6 paměti. Je vytvořena pro dodání výkonu, potřebného pro 1080p hraní.

MSI Dragon Center

Exkluzivní software Dragon Center společnosti MSI vám pomůže dostat co nejvíce z vašich MSI produktů. Monitorujte, upravujte a optimalizujte v reálném čase pomocí pár kliknutí.

Živé zobrazení

AMR Radeon RX 6000 série grafických karet vás vtáhne do akce s pohlcujícími herními technologiemi a podporou pro DirectX 12 Ultimate.

Zažijte hraní s realistickým osvětlením, stíny a odrazy, spolu s bohatými detaily, díky DirectX Raytracing (DXR), stínování s proměnnou rychlostí (VRS) a AMD FidelityFX funkcemi, optimalizovanými pro AMD RDNA architekturu.

AMD Infinity Cache

AMD RDNA 2 architektura je ještě efektivnější, než kdy dříve, s představením AMD Infinity Cache. Zcela novou úrovní mezipaměti, která umožňuje výkon s vysokou propustností při nízkém odběru energie a nízké odezvě. Tato globální mezipaměť je přístupná celému grafickému jádru a umožňuje tak okamžitý přístup k datům.
Zobrazit více

Články odjinud