MSI Radeon RX 6600 MECH 2X 8G Společnost MSI přináší na trh svou grafickou kartu Radeon RX 6600 XT MECH 2X OC, poháněnou AMD RDNA 2 architekturou, vybavenou Infinity Cache a 8 GB dedikované GDDR6 paměti. Je vytvořena pro dodání výkonu, potřebného pro 1080p hraní. Vylepšený design pro chladící výkon Vylepšená série MECH nabízí působivý vzhled a vylepšený chladící výkon. Snižuje tak teplotu karty oproti referenčnímu chladiči. Je vybavena dvojicí TORX 3.0 ventilátorů a teplovodivými podložkami na... Celý popis

Koupit za 11 658 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

MSI Radeon RX 6600 MECH 2X 8G
Společnost MSI přináší na trh svou grafickou kartu Radeon RX 6600 XT MECH 2X OC, poháněnou AMD RDNA 2 architekturou, vybavenou Infinity Cache a 8 GB dedikované GDDR6 paměti. Je vytvořena pro dodání výkonu, potřebného pro 1080p hraní.

Vylepšený design pro chladící výkon

Vylepšená série MECH nabízí působivý vzhled a vylepšený chladící výkon. Snižuje tak teplotu karty oproti referenčnímu chladiči. Je vybavena dvojicí TORX 3.0 ventilátorů a teplovodivými podložkami na důležitých komponentech pro lepší odvod tepla do chladiče. Ventilátory se navíc při nízkých teplotách karty ani netočí, pro neslyšný chod při běžné kancelářské a multimediální činnosti.

MSI Dragon Center

Exkluzivní software Dragon Center společnosti MSI vám pomůže dostat co nejvíce z vašich MSI produktů. Monitorujte, upravujte a optimalizujte v reálném čase pomocí pár kliknutí.

Živé zobrazení

AMR Radeon RX 6000 série grafických karet vás vtáhne do akce s pohlcujícími herními technologiemi a podporou pro DirectX 12 Ultimate. Zažijte hraní s realistickým osvětlením, stíny a odrazy, spolu s bohatými detaily, díky DirectX Raytracing (DXR), stínování s proměnnou rychlostí (VRS) a AMD FidelityFX funkcemi, optimalizovanými pro AMD RDNA architekturu.

AMD Infinity Cache

AMD RDNA 2 architektura je ještě efektivnější, než kdy dříve, s představením AMD Infinity Cache. Zcela novou úrovní mezipaměti, která umožňuje výkon s vysokou propustností při nízkém odběru energie a nízké odezvě. Tato globální mezipaměť je přístupná celému grafickému jádru a umožňuje tak okamžitý přístup k datům.
Zobrazit více

Články odjinud