MSI AMD Radeon RX 6650 XT MECH 2X 8G OC Nová generace hraní Značka MSI přichází s těmi nejvýkonnějšími grafickými kartami AMD Radeon ze série MECH. Grafické karty této řady nabízí ten nejvyšší výkon. Tento konkrétní model disponuje svojí pamětí typu GDDR6 o velikosti 8 GB, šířkou sběrnice 128-bit, frekvencí až 2447 MHz a rozhraním PCI Express 4.0.         AMD FidelityFX Tato technologie adaptivně doostřuje obraz s upscalingem pro obnovení detailů, které se ztrácí po použití Anti-Aliasingu, a... Celý popis

Koupit za 11 208 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

MSI AMD Radeon RX 6650 XT MECH 2X 8G OC

Nová generace hraní
Značka MSI přichází s těmi nejvýkonnějšími grafickými kartami AMD Radeon ze série MECH. Grafické karty této řady nabízí ten nejvyšší výkon. Tento konkrétní model disponuje svojí pamětí typu GDDR6 o velikosti 8 GB, šířkou sběrnice 128-bit, frekvencí až 2447 MHz a rozhraním PCI Express 4.0.
 

 

 

 
AMD FidelityFX
Tato technologie adaptivně doostřuje obraz s upscalingem pro obnovení detailů, které se ztrácí po použití Anti-Aliasingu, a pomáhá tak vylepšovat kvalitu obrazu.
 

 

 

 
Ventilátor TORX FAN 3.0
Udržujte grafickou kartu v chladu a tichu díky trojitému ostří ventilátoru TORX FAN 3.0. Větráky se sami zastaví, pokud je sestava v nízkých teplotách. Když se teploty zvednou, větráky se automaticky znovu roztočí.
 

 

 
Nezlomitelná karta
Díky posílení pevnou kovovou páskou v těch nejdůležitějších místech je karta velice dobře chráněna před ohýbáním. V balení je také držák, který lze připevnit ke skříni počítače, takže se o svou kartu opravdu nemusíte bát ani při pohybu s počítačem či drobných nárazech.
 

 

 

 
MSI Dragon Center
Software od značky MSI Dragon Center vám umožní dostat ten nejvyšší výkon z vašich produktů značky MSI. Navíc dokáže vaše produkty optimalizovat v reálném čase a upravovat výkon podle potřeby vašeho PC.
 

 

 

 
Osvětlení Mystic Light
Díky softwaru Mystic Light si můžete synchronizovat osvětlení se všemi kompatibilními zařízeními od značky MSI, jako jsou periferie a komponenty, nebo veškeré osvětlení vypnout.
 

 

Další informace
Zobrazit více

Články odjinud