Netis W2

94 %
Stars
(4 hodnocení)

Netis W2 W2 je bezdrátový 300 Mbps N router, který slouží jako kombinace drátového a bezdrátového připojení pro domácnosti nebo malé kanceláře. Router je kompatibilní se zařízeními, které podporují normy 802.11b/g/n a poskytuje přenosovou rychlost až 300 Mbps. Snadné instalace lze také docílit díky WPS tlačítku. Pracovní režimy Router podporuje několik multi-bezdrátových módů jako jsou AP, WDS, AP+WDS, Repeater, Client a Multi-SSID. Funkce zařízení Zařízení využívá k šíření bezdrátového... Celý popis

Koupit za 227 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Netis W2
W2 je bezdrátový 300 Mbps N router, který slouží jako kombinace drátového a bezdrátového připojení pro domácnosti nebo malé kanceláře.
Router je kompatibilní se zařízeními, které podporují normy 802.11b/g/n a poskytuje přenosovou rychlost až 300 Mbps. Snadné instalace lze také docílit díky WPS tlačítku.

Pracovní režimy
Router podporuje několik multi-bezdrátových módů jako jsou AP, WDS, AP+WDS, Repeater, Client a Multi-SSID.

Funkce zařízení
Zařízení využívá k šíření bezdrátového signálu dvě externí antény se ziskem 5 dBi. Dále nabízí připojení k WAN přes kabel nebo bezdrátově pomocí WISP módu (Client). Ve svém nastavení umožňuje filtrování MAC adres. Jednou z funkcí je také inteligentní kontrola nad přenosovým pásmem k jednotlivým počítačům - lze přímo nastavit bandwidth (šířka pásma) ke každému z daných zařízení.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

- Standard: IEEE 802.11b/g/n
- Rychlost datového přenosu: až 300 Mbit/s
- Anténa: 2 x 5 dBi neodnímatelná anténa
- Porty: 4 x RJ-45 LAN, 1 x RJ-45 WAN
- Frekvenční pásmo: 2,4 - 2,4835 GHz
- Zabezpečení: 64/128-bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP / AES), SSID, filtrování podle MAC adresy
- Podpora PoE: ne
- Součástí balení je napájecí adaptér (9V/0,5A).
Zobrazit více

Články odjinud