Nokia XR20 6GB/128GB Dual SIM

100 %
Stars
(5 hodnocení)

Nokia XR20 Dual SIM 5G Granite Gray Navrženo pro dlouhodobý běh Elegantní pouzdro je vyrobeno podle vojenských standardů MIL-STD-810H a obrazovka je zatím naše nejtvrdší sklo. Můžete jej tedy upustit, namočit a dokonce nahrávat fotbalové zápasy vašeho dítěte v tom nejdrsnějším počasí - pokud se zašpiní, můžete jej jednoduše vyčistit mýdlem a vodou. Zůstává aktuální a bezpečný Pro větší klid je Nokia XR20 podporována měsíčními aktualizacemi zabezpečení, což znamená, že vaše soubory, fotografie... Celý popis

Koupit za 14 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nokia XR20 Dual SIM 5G Granite Gray

Navrženo pro dlouhodobý běh

Elegantní pouzdro je vyrobeno podle vojenských standardů MIL-STD-810H a obrazovka je zatím naše nejtvrdší sklo.

Můžete jej tedy upustit, namočit a dokonce nahrávat fotbalové zápasy vašeho dítěte v tom nejdrsnějším počasí - pokud se zašpiní, můžete jej jednoduše vyčistit mýdlem a vodou.

Zůstává aktuální a bezpečný

Pro větší klid je Nokia XR20 podporována měsíčními aktualizacemi zabezpečení, což znamená, že vaše soubory, fotografie a data jsou chráněny nejaktuálnější ochranou.

Budete také mezi prvními, kteří zažijí nejnovější inovace od společnosti Google díky systému Android 11TM.

Nejtvrdší z odolných obrazovek

Corning Gorilla Glass Victus je dostatečně silný, aby odolal rozmarům dětí, slintání domácích mazlíčků i pádům a škrábancům.

Vyniká také na slunci a je dostatečně citlivý, aby reagoval na dotek mokrých rukou a rukavic.

 

Nejodolnější tvrzené sklo, které může chránit váš displej.

Zachyťte život v rychlém pruhu

Nokia XR20 je vybavena 48MPx fotoaparátem s optikou ZEISS a ultraširokoúhlým fotoaparátem 13MPx, takže můžete zachytit více detailů. Nový režim SpeedWarp se superstabilizací vám umožňuje rychlý posun vpřed ke klíčovým okamžikům, zatímco prostorové snímání zvuku OZO s potlačením šumu větru zajišťuje, že zachytíte pouze zvuky, které chcete.

Zlepšení zvuku pomocí technlogie OZO

Nokia XR20 zvyšuje zvuk díky technologii OZO Playback, která vám umožní zažít každý detail prostřednictvím extra hlasitých stereofonních reproduktorů.

Budoucnost 5G

Bleskově streamujte filmy, sdílejte videa okamžitě a hrajte hry bez prodlev.

Nokia XR20 je s připojením 5G připravena na novou éru 5G sítí.

Programovatelné chytré tlačítko

Nokia XR20 je dodávána s programovatelným horním tlačítkem, takže jej můžete nastavit na zapnutí a vypnutí Bluetooth, pořizování snímků obrazovky, spouštění záznamu zvuku a další.

Rychlé bezdrátové nabíjení

Strávte méně času čekáním na nabití telefonu díky 15W bezdrátovému nabíjení Qi a 18W rychlému nabíjení.

Nabíjejte kratší dobu .

Google Assistant 

Assistant Google je s vámi, aby vám pomohl rychle provést věci a naplánovat si věci dopředu, abyste se mohli soustředit na to nejdůležitější.

Assistant Google je hluboce integrován s vaším telefonem Nokia, takže můžete rychleji ovládat své aplikace, telefon a připojenou domácnost pouhým hlasem.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud