Novus E30

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Spolehlivá kancelářská sešívačka pro každodenní použití. Celokovová s plastovým opláštěním. Integrovaný odstraňovač sponek z kovu. Stabilní, proti skluzová spodní část. Spolehlivá kancelářská sešívačka pro každodenní použití. Celokovová s plastovým opláštěním. Integrovaný odstraňovač sponek z kovu. Stabilní, proti skluzová spodní část. Plnění shora s jednoduchým vedením sponek. Otočná matrice pro trvalé nebo volné sešití. Volné sešití umožňuje krátkodobé spojení dokumentů - sponky se dají jednoduše... Celý popis

Koupit za 304 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Spolehlivá kancelářská sešívačka pro každodenní použití. Celokovová s plastovým opláštěním. Integrovaný odstraňovač sponek z kovu. Stabilní, proti skluzová spodní část.
Spolehlivá kancelářská sešívačka pro každodenní použití. Celokovová s plastovým opláštěním. Integrovaný odstraňovač sponek z kovu. Stabilní, proti skluzová spodní část. Plnění shora s jednoduchým vedením sponek. Otočná matrice pro trvalé nebo volné sešití. Volné sešití umožňuje krátkodobé spojení dokumentů - sponky se dají jednoduše a rychle odstranit.

 

·
        

plnění shora s jednoduchým vedením sponek

·
        

hloubka vkládání: 53 mm

·
        

barva: černá

·
        

kapacita: 30 listů

·
        

na 100 ks sponek 24/6, 150 ks sponek 26/6 SUPER

·
        

hmotnost: 240 g

·
        

prodloužená záruka: 10 let

·
        

balení: 1 ks
Zobrazit více

Články odjinud