Omnilux 230V 100W GY 9,5

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Halogenová lampa 230V/100W GY-9.5 Omnilux: Jednostranná patice. Jednoduchá výměna. Napětí 230 V.TECHNICKÁ DATA:Tension:230 V Rating:100 W Socket:GY-9.5 Average life time:75 h Color temperature:2900 K Color:white Světelné zdroje OMNILUXOmnilux se ve světě osvětlovací techniky řadí mezi velmi známé výrobce, na rozdíl například od značky Philips se ale soustředí výhradně na oblast světelné techniky. Kromě světelných zdrojů určených pro osvětlení se ale věnuje rovněž přístrojům využívaným v kosmetice... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Halogenová lampa 230V/100W GY-9.5 Omnilux: Jednostranná patice. Jednoduchá výměna. Napětí 230 V.TECHNICKÁ DATA:Tension:230 V Rating:100 W Socket:GY-9.5 Average life time:75 h Color temperature:2900 K Color:white Světelné zdroje OMNILUXOmnilux se ve světě osvětlovací techniky řadí mezi velmi známé výrobce, na rozdíl například od značky Philips se ale soustředí výhradně na oblast světelné techniky. Kromě světelných zdrojů určených pro osvětlení se ale věnuje rovněž přístrojům využívaným v kosmetice a zdravotnictví – jedná se o nejrůznější speciální lampy, které mají specifické účinky na pokožku a využívají se tak ve světelné terapii. Tímto způsobem tedy Omnilux proniká i do dalších oblastí lidské činnosti, přestože se výrobou specializuje pouze na světelnou techniku.
Stejně jako Philips a další značky i Omnilux postupuje vpřed spolu s dobou a novými technologiemi, přináší na trh nejmodernější světelné zdroje jako jsou například LED diody. Z oblasti světelných zdrojů vyrábí Omnilux skutečně široké portfolio produktů, v našem e-shopu zarovky-shop.cz tak tuto značku naleznete v seznamu výrobců téměř u každé z kategorií.
Zobrazit více

Články odjinud